Valērijs Siņeļņikovs par sieviešu slimībām


Sieviešu slimības rodas tad, kad sieviete kaut ko sevī nepieņem (izskatu, kaut kādu uzvedību). Viņa negrib vai nevar justies kā īsta sieviete, mīlētā un ilgotā. Šādas sievietes visādi apspiež sevī savu sievišķību, atsakās no paša sievišķības principa.

Sieviešu slimības rodas tad, kadsieviete kaut ko sevī nepieņem(izskatu, kaut kādu uzvedību). Viņa negrib vai nevar justies kā īsta sieviete, mīlētā un ilgotā. Šādas sievietes visādi apspiež sevī savu sievišķību, atsakās no paša sievišķības principa.

 

Dažas sievietes pie saslimšanas noved pārliecība, ka viss, kas saistīts ar ģenitālijām, ir grēcīgs vai netīrs.

 

Feminisma kustība, kas aizsākās XIX gadsimta beigās, turpinās arī šodien. Tā sievietēm atnesusi daudz ieguvumu, bet radījusi arī milzums „sieviešu problēmu”. Jo bezgala svarīgi sevi izpaust šajā pasaulē kā sievieti, un tajā pašā laikā pieņemt vīrieša sparu. Vīrišķais un sievišķais–  tie ir divi poli, divas veselā pusītes. Ne velti tos velk vienu pie otra. Dievs radīdams mūsu pasauli, uzreiz to sadalīja vīrišķajā un sievišķajā pirmsākumā, vīrišķajā enerģijā– „jan” un sievišķajā enerģijā– „iņ”. Tiklīdz kā dzīvē tiek izjaukts šo divu enerģiju līdzsvars, tas tūlīt atspoguļojas dzimumorgānu stāvoklī.

 

Sievietēm dzimumorgānu slimības– tas ir arī vīriešu noliegšanas un izvairīšanās no viņiem rezultāts vai neapmierinošu attiecību arpretējo dzimumu sekas. Ja sieviete tuvībā ar vīrieti neprot dāvāt un saņemt fizisko un garīgo baudījumu, tad viņai noteikti ir tādas vai citādas problēmas ar dzimumorgāniem.

 

Mazā iegurņa stāvoklis atspoguļo arī seksuālās enerģijas kvalitāti.

 

 

[Avots: Siņeļņikovs,V.(2003) Izproti savu slimību. Rīga: Sol Vita, 358 lpp.]

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB