Sievietes vīrišķajā pasaulē


Šodienas pasaule ir kļuvusi ļoti vīrišķīga, visa šī skriešana, mērķtiecība, cīņa par uzvaru, panākumu vajāšana, sāncensība.. Mūsdienu cilvēks ir tendēts uz rezultātu, uz tūlītēju rezultātu. Mēs aizvien vairāk skrienam, darām un plosāmies par savu statusu, par biznesu, par panākumiem. Mums pēkšņi vairs nav laika, nekam. Arī sev ne, arī ģimenei.

Sievietes vīrišķajā pasaulē
Foto: http://caratsandcake.com/mollyandpreston

Vai tas nozīmē, ka vīriešu kļuvis vairāk? Nē. Vai tas nozīmē, ka sieviešu ir palicis mazāk? Iespējams.

 

Es jau laiku domās uzdodu sev šo jautājumu. Kur palikušas sievietes?

Arī es cītīgi vainoju mūsdienu vīriešus, kurus, atvainojos, reizēm gribas saukt par lupatām. Man tik ļoti krīt uz nerviem bezmērķīgi klaiņojoši stāvi, kas nevienā teikumā nevar pārliecināt palikt uz ilgāku sarunu. Jo nav mērķa, nav degsmes, nav acīs tās uguntiņas, kas šķiet agrāk piemita medniekiem ieraugot medījumu. Tā kā tajā anekdotē- nekā nav!

Nekādas degsmes, slinkums un "kāds jau izdarīs manā vietā" sindroms.

 

Jā, es ilgi cepos par šo problēmu. Taču es vienmēr esmu apzinājusies, ka tikai es pati veidoju to, kas notiek ap mani. Vismaz attieksme ir mana. Un ja man traucē, tātad vaina ir manī, spogulis rāda- ko es neesmu savā dzīvē atstrādājusi.

Attiecībās vienmēr ir līdzsvars starp vīrišķo un sievišķo, bet tas nenozīmē, ka sievišķā enerģija nāks no sievietes. Balanss veidosies ap to, kas ir stiprāks. Un kas tad notiek šajā vīrišķajā pasaulē? Sievietes kļūst varīgas, mērķtiecīgas, cīnās par savām tiesībām (smieklīgi), virsotnēm.. respektīvi- kļūst vīrišķīgas. Un jo vīrišķīgākas mēs kļūstam, jo sievišķīgāki kļūst mūsu partneri. Ar to es nedomāju kāju spalvu samazināšanos, bet enerģētisko pusi, darbībām.

 

Vīrietis būtībā vairs nav motivēts darīt vīrišķīgās lietas, jo sieviete to nelūdz. Ar savām darbībām, uzvedību un emocijām sievietes vairs neliek vīrietim cīnīties par saviem mērķiem.

Teiciens "aiz katra veiksmīga vīrieša, ir viņa mīlošā sieviete" ir patiess, tāpēc mums sievietēm ir jāmīl vairāk. Ir vairāk jāvalkā svārki, ir jāgatavo pusdienas, ir jāslavē savi vīrieši, lai viņi zina, par ko viņi cīnās, lai viņiem rastos mērķi un degsme.

 

Tas ir mūsu uzdevums. Nevis viņu!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB