IHCAN Autoimunitātes konference Londonā

IHCAN Autoimunitātes konference Londonā

Tā kā esmu BANT (British Association of Nutritional Therapists) un ANP (Association of Naturopathic practitioners) biedre, mans uzdevums ir regulāri papildināt savas zināšanas gan apmeklējot konferences, gan lasot jaunākos pētíjumus uztura un veselības lauciņā, kā arī piedaloties vebināros un rakstot dažādus reflektīvus ziņojumus.

 

2017. gada maijā pieteicos apmeklēt 2 konferences- vienu par autoimunitāti un veidiem, kā ar to tikt galā, otru par sporta uzturu. Kamēr sporta uztura konference ir vēl tikai priekšā, vēlos padalīties pārdomās par aizvadīto autoimunitātes konferenci un tajā iegūto.

Intīma atzīšanās

Intīma atzīšanās

Cilvēkiem patīk runāt par patiesumu, par patiesumu instagram kontos, par blogeru patiesajām sejām.. mana patiesā seja ir dalīties tad, kad jūtu – ir pienācis laiks, nevis turpu šurpu mētāt depresīvos mirkļus un kūku vājuma brīžus. Es tāda esmu – savās intīmajās lietās dalos tikai ar savu ģimeni.

  

Nav tā, ka es instagram kontā pēdējā gada laikā būtu rakstījusi, ka man iet superlieliski. Es vienkārši par to apklustu un lieku neitrālas bildes ar ēdienu. :D Un vispār. Sociālie tīkli nogurdina, tas ir vēl viens slogs, kas rada stresu, kultivē antisociālismu un kaut kādu jokainu izpratni par dzīvi. Tāda vien sajūta, ka dzīve mūsdienās visiem ir ideāla un paši- perfekti.

"Topi Vesels ar mājas ēdienu"

"Topi Vesels ar mājas ēdienu"

Jau pavisam drīz.. 30. novembrī es savās rokās saņemšu 2 gadu garumā auklēto pavārgrāmatu. Man, tāpat kā jebkuram autoram, tā nav vienkārši grāmata. Tās ir sajūtas, ietērptas cietos vākos, izskaistinātas ar krāsainām un šmulīgām ēdiena fotogrāfijām, pildītas ar daudzu cilvēku darbu un iesaistīšanos.. palīdzību! Šī grāmata man ir atmiņas gan par procesu, gan par garšu, gan par sarunām par un ap. 

Sievietes vīrišķajā pasaulē

Sievietes vīrišķajā pasaulē

Šodienas pasaule ir kļuvusi ļoti vīrišķīga, visa šī skriešana, mērķtiecība, cīņa par uzvaru, panākumu vajāšana, sāncensība.. Mūsdienu cilvēks ir tendēts uz rezultātu, uz tūlītēju rezultātu. Mēs aizvien vairāk skrienam, darām un plosāmies par savu statusu, par biznesu, par panākumiem. Mums pēkšņi vairs nav laika, nekam. Arī sev ne, arī ģimenei.

"Topi Vesels"

"Topi Vesels"

Šī ir grāmata, kura iznākusi 2014. gada novembrī, un iespējams mainīs vairāku cilvēku dzīves, ievirzot tās pozitīvākā gultnē, ieviešot tajā mazliet vairāk cerības un iedvesmas. Iespējams šī grāmata pierādīs, ka tikai tad, kad katrs pats kļūstam atbildīgs par savu veselību, par savu rīcību, domām.. par savu dzīvi- tikai tad mēs varam būt savas dzīves autori un noteicēji. Šis ir mans stāsts par "Topi Vesels" grāmatu..