Kā nepārēsties svētkos?

Kā nepārēsties svētkos?

Manuprāt, ikvienam būtisks temats ir pārēšanās pie svētku galda. Daudz tiek skandināts, ka pirms doties ciemos vajag paēst mājās, tad vēl uzvilkt visšaurāko kleitu, lai atgādinātu par lieko ziemas rezervi, kuru varbūt nebūtu vēlams papildināt ar sierakūkas papildporciju.. bet tie taču ir svētki, Tu teiksi. Tad nu šeit daži padomi, lai pie svētku galda samazinātu pārēšanās efektu! 

Pesticīdus nost!

Pesticīdus nost!

Veselīga uztura galvenā sastāvdaļa neapšaubāmi ir augļi un dārzeņi, tomēr šodien ne katrs var atļauties savu siltumnīcu, lai audzētu savus labumus, ne arī organiska prece visiem ir pa kabatai. Zināms, ka lielveikalos nopērkamie augļi un dārzeņi bieži vien ir apstrādāti ar ne vienu vien ķīmisku preparātu, pesticīdiem un kaitēkļu nīdētājiem, tomēr ir kaut kas, ko varam darīt lietas labā! :)

10 ieteikumi, kā uzturēt veselu mutes dobumu dabīgā veidā

10 ieteikumi, kā uzturēt veselu mutes dobumu dabīgā veidā

Vai esi dzirdējis, ka cilvēka organisms sastāv no 90% baktēriju? Ja nē, tad pēdējais laiks iepazīties ar šo iemītnieku ietekmi uz mūsu organismu rakstā "Slimība sākas gremošanas traktā (pirmā daļa)" . Arī mute ir viena bagāta baktēriju krātuve, un mūsu uzdevums ir rūpēties par to, lai tur atrastos galvenokārt labvēlīgās baktērijas, tādējādi veicinot ne vien mutes un zobu veselību, bet arī uzlabotu imunitātes funkcijas. Šajā rakstā apskatīsim dažus līdzekļus veselīgai un dabīgai mutes higiēnai.

20 veidi kā atvieglot aizcietējumus!

20 veidi kā atvieglot aizcietējumus!

Nav noslēpums, ka ikviens no mums kaut reizi ir saskāries ar šo nepatīkamo problēmu- aizcietējumiem. Vai agrā bērnībā, vai jau vēlāk nepietiekama uztura, stresa, pārmērīga kofeīna vai emocionālu iemeslu dēļ- aizcietējumi ir mūsdienās plaši izplatīta problēma, un ik viens, kurš reizi "izbaudījis" neregulāras vēdera izejas problēmas, zina to atvieglojuma sajūtu, kas seko, kad problēma tiek atrisināta. Tad nu lūk, padalīšos ar 20 naturopātiskiem veidiem, kā atvieglot aizcietējumus!

Skābēti kāposti- vērtīgākais atradums veselam zarnu traktam!

Skābēti kāposti- vērtīgākais atradums veselam zarnu traktam!

Tikai savā trimdas laikā (studējot prom no mājām), atklāju, cik patiesībā bagāta un veselīga tauta mēs būtu, ja spētu novērtēt to labumu, kas mums ir visapkārt, tos produktus, ar kuriem esam uzauguši un to dabu, kas sniedz mums tādu dzīvi, kāda tā ir, šeit, Latvijā. Es nekad tā īsti iepriekš nebiju aizrāvusies ar skābētu kāpostu un citu skābējumu lietošanu uzturā, taču tagad, kad esmu uzzinājusi, cik lielisks produkts patiesībā tas ir, gribu padalīties arī ar Tevi, mans lasītāj!

Kas ir Neirobika?

Kas ir Neirobika?

Pirms vairākiem gadiem, uzsāku no rītiem taustīties uz tualeti aizvērtām acīm, arī ūdeni uzliku vārīties, tās neatverot, tīrīju zobus ar kreiso, nevis sev ierasto, labo roku, iemācījos arī rakstīt ar kreiso roku, jāpiebilst, ka arī rakstīšana ar pēdu sāka likties interesanta, tāpēc izmēģināju arī to! Jautāsiet, kāpēc gan..?