Jūlija Gūtmane - vizāžiste, Dr.Hauschka grima māksliniece

Jūlija Gūtmane - vizāžiste, Dr.Hauschka grima māksliniece

Nevienam manam sekotājam, šķiet, nav jaunums, ka mans mīļākais kosmētikas zīmols ir Dr.Hauschka. Tā kā ir svētku laiks, kur notiek gan darba balles, gan ģimeniska svētku svinēšana, labi izskatīties un beidzot kārtīgi sapucēties, šķiet ir sieviešu dabīgais stāvoklis decembrī. Vismaz tā tas ir man, jo uzskatu decembri par savu jubilejas mēnesi (mana dzimšanas diena ir tieši svētku laikā!), kur cenšos svinēt katru dienu, svinēt savu dzīvi un sevi pašu. Pagājušo gadu šajā laikā atklāju zīmolu Dr.Hauschka pavisam citā gaismā – caur vakara grimu.

Inese Prisjolkova - izvēlies ieelpot laimi un mīlestību!

Inese Prisjolkova - izvēlies ieelpot laimi un mīlestību!

Es gribētu teikt, ka šī ir jau otrā vai pat trešā tikšanās ar Inesi, jo pirmās divas reizes tikāmies caur viņas sarakstītajām grāmatām „Ieelpo laimi un mīlestību” un „Ieelpo laimi un mīlestību 2”. Tā bija saruna visas grāmatas lasīšanas laikā, saruna ar autori, saruna ar sevi. Šajā intervijā uzzini vairāk par Ineses ceļu, laimes terapiju un kā šo terapiju izbaudīt dienu no dienas, nekad nepārstājot būt laimīgs!

Raivis Aršauskis- fizioterapeits, basketbola izlases fiziskās sagatavotības treneris un pedagogs vienā!

Raivis Aršauskis- fizioterapeits, basketbola izlases fiziskās sagatavotības treneris un pedagogs vienā!

Cilvēks, kurš jau pirmajā tikšanās dienā, izstaroja enerģiju, prieku, mīlestību pret savu darbu un apkārtējo pasauli, kurš pārzina savu darbības plauktiņu, ar pieredzi un zināšanām savā jomā. Fizioterapeits (2013.gada Latvijas basketbola izlases treneris un fizioterapeits) un pedagogs, ko man ir bijis tas gods pazīt un ar ko kopā trenēties jau vairāk kā 5 gadus- Raivis Aršauskis,- Cilvēks ar lielo „C”.

Uzvara pār ādas problēmām. Daces pieredze ar Atopisko dermatītu.

Uzvara pār ādas problēmām. Daces pieredze ar Atopisko dermatītu.

Ar Daci pirmo reizi satikos VERDANT eco SPA skaistajā, mierpilnajā un mājīgajā skaistumkopšanas salonā. Mūsu sarunā Dace atklāja, kāds ir bijis viņas ceļš, pirms radās ideja par  uzņēmējdarbību. Dace uzsver, ka viņas lielākais gandarījums būtu iespēja palīdzēt kādam, kuru skārušas ādas problēmas, daloties savā stāstā, kā viņa pati uzvarēja atopisko dermatītu.

Daces iedvesmas vēstule!

Daces iedvesmas vēstule!

Dace ir viens no tiem gaismas cilvēciņiem, kas ar mani sazinājās caur TopiVesels.lv un pastāstīja savu stāstu. Es raudāju, kad pirmo reizi iepazinos ar Daces pieredzi, es raudāju laimes asaras, jo šis bija kārtējais pierādījums tam, ka viss ir iespējams, ja pietiekoši stipri to vēlamies, pieliekam pūles un noticam sev. Ar Daces pieredzes vēstuli, es sapratu, ka vēlos radīt mājaslapā "Iedvesmas stūrīti", jo tieši pieredze no citiem ir tā, kas var kliedēt neticību, šaubas par izdošanos, un audzēt ticību saviem spēkiem. Šis bija vēl viens apstiprinājums man, ka es esmu izvēlējusies pareizo ceļu. Šis stāsts kliedē šaubas.

Lonijas iedvesmas stāsts- jautājumos un atbildēs!

Lonijas iedvesmas stāsts- jautājumos un atbildēs!

Lonija- meitene ar plašu sirdi, lielu apņēmību un gribasspēku. Meitene, kuras ceļš uz apzināšanos arī vedis caur reimatoīdā artrīta pieredzi, taču arī šis ir stāsts par izdošanos, par atveseļošanos, par to, ka viss ir iespējams! Reiz Lonija arī savu dzīvi mērīja uzvarās- pār savu Ego, pār sāpēm, pār šaubām par neizdošanos. Taču šobrīd, uzsākot daudz dziļāku ceļu uz apzināšanos, Lonija atzīst, ka šobrīd viņas dzīvē nav nekā tāda, ko vēlētos uzvarēt un arī šaubu nekādu  vairs nav- "es esmu pilnīga mierā ar visu notiekošo un ne ar ko necīnos un nebaidos!"  Šobrīd Lonija jau gandrīz gadu ir aizbraukusi prom no mājām, lai dziedinātu savu ķermeni, prātu un dvēseli. Šis posms aizsākās Indijā, ārstējoties, mācoties un pilnveidojoties, taču šobrīd viņa ir nedaudz pietuvojusies Latvijai, un pasniedz jogas nodarbības Tenerifē. Jaunā jogas skolotāja atklāj "stīvums ir pazudis, es nekad neesmu bijusi tik lokana! "