1. Ja Tu tiešām esi atvēris šo noteikumu atrunas lapu, tad Tu jau no manis esi nopelnījis cepumu (visdrīzāk bezglutēna, kaut kādu veselīgo), tāpēc pirmā noteikuma izpildes secība ir sekojoša – uzraksti man, vienosimies par laiku, un varēsi braukt pakaļ savam bezglutēna cepumam! Es bez jokiem, šie taču ir noteikumi!
  2. Lietojot šo interneta veikalu, Tu piekrīti šiem noteikumiem vai arī nepiekrišanas gadījumā – Tu vari turpināt to lietot, bet vienkārši necel pretenzijas un netaisi šmuci.. dzīvosim draudzīgi, ja kaut kas nepatīk- uzraksti privāti, visu izrunāsim.
  3. Šī interneta veikala saturs jeb iegādājamās preces (grāmatas, informatīvie materiāli, video lekcijas un cita preces) ir LR autortiesību likuma aizsargātas, es, Ance Anna Šternberga, paturu visas tiesības uz nodotajiem materiāliem. Tev ir tiesības lietot preces personiskām vajadzībām, tās nav atļauts reproducēt, atdarināt, kopēt, publicēt, pārdot vai nodot trešajām personām.
  4. Lietojot šo interneta veikalu un pasūtot preces, Tu piekrīti savu personas datu apstrādei (lai ko tas arī nozīmētu). Tavu adresi vai pakomāta adresi izmantošu, lai nosūtītu preci un varbūt kādreiz Ziemassvētkos kartiņu. Telefonu varu kādreiz izmantot, lai precizētu kādus jautājumus vai neskaidrības saistībā ar precēm, bet ilgi netērzēšu, privātas dabas jautājumus neuzdošu un naktī arī noteikti nezvanīšu! Vārdu un uzvārdu negūglēšu un feisbukā arī diezvai aicināšu – var neapstiprināt, ja nu kas!
  5. Pie jebkādiem pārpratumiem vai neapmierinātībām sākotnēji risināsim visu sarunas ceļā, ja nepieciešams, iesaistīsim neitrālu trešo personu, kas palīdzēs strīdu risināt. Esmu sieviete un man vienmēr ir taisnība, bet, ja arī Tu esi sieviete, tad var gadīties, ka strīdu savā starpā neatrisināsim.
  6. Pats svarīgākais ir pasmaidīt un vairāk priecāties dzīvē, tāpēc vairāk noteikumu nebūs – dzīvosim tīrā sirdsapziņā, uzņemsimies atbildību par savu dzīvi un viss mums būs labi! Ceru, ka šie nebija garlaicīgākie noteikumi, kurus esi lasījis un ja izlasīji.. tad vēl viens cepums no manis!

 

Lai Tev skaista diena un skaista dzīve!