Veikala “Avokado” mājīgā virtuve

Ja kādreiz esi bijis garšvielu veikalā “Avokado”, tad zini, ka tālāk aiz veikala slēpjas mājīga un omulīga virtuvīte, kurā itin bieži rosās dažādi kulināro nodarbību vadītāji un dalās ar savu pieredzi, receptēm.

 

Optimāli telpas ir piemērotas ap 15 cilvēkiem. Tajās ir viss nepieciešamais, lai noorganizētu kulinārās nodarbības – trauki, pannas, katli, ēdamrīki, plīts, cepeškrāsns – viss, kas kārtīgā virtuvē iedomājams. Šajā mājīgajā virtuvītē ir iespējams rīkot kulinārijas pasākumus uzņēmumiem, kopīgu gatavošanu vecmeitu ballītes ietvaros, vai izīrēt telpas draugu vakariņu vakaram!

 

 

Lai noskaidrotu vairāk par pieejamajiem datumiem, laikiem un izmaksām raksti uz avokado@avokado.lv vai zvani pa telefonu 22059953

 

 

Mūsu pieredze

      

Jāteic, ka lielākā daļa "Topi Vesels" kulināro nodarbību notiek tieši šajās telpās. 

 

Kaut arī mūsu meistarklases ir notikušas arī krietni plašākās virtuvēs, tomēr veikala "Avokado" virtuvītei vienmēr ir izdevies uzņemt lielāku skaitu cilvēku vienā nodarbības reizē kā citur- varbūt atrašanās vieta, bet varbūt omulīgā un mājīgā atmosfēra pie vainas!

 

Atnāc un pārbaudi pats!

 

 

 

Topi vesels iesaka

 

 

Topi Vesels iesaka izmēģināt veikala "Avokado" mājīgo virtuvi gan profesionālām, gan privātajām vajadzībām. Atsaucīgie saimnieki vienmēr parūpēsies, lai jums jūsu pasākumā viss būtu nodrošināts un lai bez raizēm spētu izbaudīt kopā gatavošanas prieku jaukā atmosfērā. 

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB