Jūnija atradumi

DABBA ziedūdeņi – koncentrēta dabas enerģija izsmidzināmā pudelītē!

 

Par šo uzņēmumu iepriekš biju tikai dzirdējusi- zināju, ka tāds eksistē, zināju, ka ražo jaukus, dabīgus ziedūdeņus un zināju, ka “Verdant Eco Spa” īpašniece Dace par viņiem ir sajūsmā. Taču tad pienāca arī mana reize uz savas ādas pārliecināties par DABBA produkcijas vērtīgumu.

 

Mani pašu sasmīdināja mana reakcija, kad tikko izsmidzinātais pelašķu ziedūdens lika man izdvest veldzes pilnu - tāda DABBA!!! Atklāti sakot, es nekad iepriekš nebiju jutusi tik ļoti dabīgu, kā tikko no pļavas atnestu ziedu aromātu kosmētikas līdzekļa pudelītē. DABBA ziedūdeņi tik tiešām ir kā dabas koncentrāts, ko paķert līdzi somiņā. Tie atsvaidzina, nomierina un iedarbojas dziednieciski, domājams, ne tikai bioloģiski aktīvo vielu dēļ, kas šajos ziedūdeņos ir īpaši lielā koncentrācijā, bet arī enerģētiskajā līmenī, kas augus un dabu pašu padara par tik ļoti nomierinošām vērtībām mūsu dzīvēs.

 

Mans pārsteigums bija arī par šo ziedūdeņu īpaši nomierinošo iedarbību uz sakairinātu ādu (odi, saules apdegumi), kā arī fakts, ka tie brīnišķīgi nomierina niezošas acis (ja reiz kaut ko sanāk ieberzēt acīs vai saelpoties putekļus!). Ticu, ka tie pielietojami vēl citos dažādos veidos, jo produktu klāsts ir gana plašs:

  • Bērzu lapu ūdens;
  • Kumelīšu ziedūdens;
  • Meža aveņu lapu ūdens;
  • Pelašķu ziedūdens;
  • Piparmētru ziedūdens;
  • Vīgriežu ziedūdens;
  • Ābolu ūdens;
  • Viršu ziedūdens.

 

Kaut arī neesmu izmēģinājusi visus, mani iecienītākie ir vīgriežu un pelašķu ziedūdeņi. Jāpiemin, ka uzņēmums DABBA sācis ražot arī ķermeņa eļļas, sejas eļļas un eļļu eliksīrus.. ahh, man šķiet, ka esmu atradusi savu Dr.Haushcka kosmētikas līdzinieku pašmāju izpildījumā!

 

DABBA ir Latvijā radīts un lolots ECOCERT sertificēts dabiskās kosmētikas zīmols, kas atklāj Ziemeļu dabas tumšo, krāšņo dvēseli. Tas ir stāsts par īstumu, par tavu patieso dabu. No ziemeļu augiem pašu pļavās pareizā laikā, dienas stundā, temperatūrā izvilinātas augu esences pārvērstas ziedūdeņos.

 

DABBA ziedūdeņi radīti ar mērķi iegūt kvalitatīvu un iedarbīgu kosmētikas līdzekli ar augstu aktīvo vielu koncentrāciju, tie top no svaigiem, bioloģiski sertificētiem, spēkpilniem augiem, sulīgiem augļiem, krāšņiem ziediem, mežonīgām koku lapām un tīra avota ūdens.  Smaržo pēc īstuma.

 

Kur iegādāties:  Lavandas.lv, “Verdant Eco Spa”

Cena: 8.99 EUR

 

 

Kafijas draugs – ja Tev patīk kafija! Laba kafija!

 

Man garšo kafija. Es arī mazliet kaut ko zinu par tās iedarbību uz organismu, bioloģiski aktīvajām vielām - to labo un nedaudz par to slikto. Taču es nevarētu sevi dēvēt par kafijas ekspertu, kur nu vēl brīdī, kad jāiegādājas kafijas automāts! Šādos gadījumos palīdz iekrātie karmas punkti, kurus var iztērēt atrodot īstos cilvēkus īstajā laikā.

 

“Kafijas draugs” komanda man tik ļoti iepatikās - ar zibenīgo komunikāciju, profesionālo servisu, piedāvāto informācijas bagāžu, detalizēto izklāstu par dažādiem kafijas automātiem, laipno pieeju un speciāli manām vēlmēm piemeklētos kafijas automātu variantus - ka es uzreiz gribēju padalīties ar šo savu “atradumu”.

 

Kas mani uzreiz uzrunāja, uzsākot komunikāciju ar “Kafijas draugs” puišiem, bija laipnā, detalizētā un ĀTRĀ komunikācija. Tā kā ticu, ka es nebūt neesmu vienīgā nepacietīgā šajā mūsdienu pasaulē, “Kafijas draugs” ir īstā vieta, kur doties, lai šodien un tagad noskaidrotu visu interesējošo par kafijām, kafijas automātiem, apkopi, kā arī dienas beigās veiktu pārdomātu un informētu pirkumu.

 

Tas notika arī ar mani, apmeklēju jauko un dizainiski pievilcīgo “Kafijas draugs” salonu Spīķeros, un man likās, ka man virs galvas sadegās visas spuldzītes, kas atbild par kafijas tēmu. Vispirms pārdevējs noskaidros, no kurienes Tu nāc un uz kurieni Tu ej, proti, kādas ir Tavas vēlmes attiecībā uz kafijas automātu un kādu naudas summu esi gatavs ieguldīt savu kafijas rituālu pacelšanai citā kvalitātē. Tad kafijas draugs Tevi apgaismos par visām iespējām, pastāstīs par plusiem un mīnusiem dažādos kafijas automātos, to detaļās, kvalitātē, Tu pat vari uzzināt, kādās rūpnīcās tiek gatavotas detaļas (!), šķiet, ka es to paspēju aizmirst jau brīdī, kad man par to stāstīja! Īstenībā es meloju, vēl pirms sākt sarunu, Tevi pacienās ar gardu kafiju :)

 

 

“Kafijas draugs” piedāvā ne tikai plašu kafijas automātu sortimentu, sākot ar vienkāršiem kafijas automātiem mājas lietošanai, beidzot ar ofisu un kafejnīcu “nopietno” automātu piedāvājumu, šeit ir arī liela kafiju izvēle, kur smelties iedvesmu un garšas katrai gaumei. Tāpat šeit atradīsi arī dažādus kafijas aksesuārus - krūzītes, traukus, vienreizējos traukus, termosus un citus labumus. 

 

Katrā ziņā tas, ko es vēlos teikt,  “Kafijas draugs” ir vieta, kur lūgt pēc padoma visos ar kafiju saistītajos jautājumos, jo šeit dzīvo īsti kafijas draugi- zinoši, profesionāli un vienmēr gatavi palīdzēt!

 

Adrese: Maskavas ielā 10, Rīga

Vairāk info: www.kafijasdraugs.lv

 

 

Širataki nūdeles – nav ne kaloriju, ne tauku, ne cukura, nekā!

 

Skan pēc sapņa tievētājiem, vai ne? Tikai ēd un ēd un neko neapēd! Būtībā tā tas arī ir. Širataki nūdeles, dēvētas arī par Enģeļu matiem, nesatur cukuru, taukus, olbaltumvielas un cieti, kā arī teju nemaz kaloriju. Gandrīz kā ieelpot gaisu! :)

 

 

Širataki nūdeles ir gatavotas no konjac koka saknes miltiem, tas ir šķiedrvielām bagāts produkts, kas būtībā darbojas kā “zarnu birste”. Piemērots veģetāriešiem, vegāniem, cukura diabēta slimniekiem, sportistiem un visiem, kas piekopj keto vai zema ogļhidrātu satura diētas.

 

Man par laimi esmu atradusi BIO versiju šīm nūdelēm un priekā situ plaukstas! Tās var iegādāties CESARS interneta veikalā un saņemt uz vietas vai ar piegādi. Šīs nūdeles lieliski iederas klasisko makaronu/pastu ēdienos, taču pirms gatavošanas, tās ieteicams kārtīgi noskalot. Drīzumā padalīšos ar savu iecienītāko recepti, izmantojot šīs nūdeles.

 

Kur iegādāties: www.cesars.lv (Līdz 31.10.2017. iepērkoties www.cesars.lv ar akcijas kodu "TOPIVESELS" saņem 15% atlaidi)

Cena: 3.43EUR (350g)

 

  

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB