Jūlija atradumi 2021


Šoreiz tikai divi, bet pamatīgi un ļoti noderīgi atradumi!

Philips rokas apģērbu tvaicētājs StyleTouch 8000

 

Jau kādu laiku pastiprinātu uzmanību un enerģiju veltu apģērba tematam un tā izpētei. Jau drīzumā es par to runāšu vairāk - kā apģērbs var palīdzēt ieraudzīt sevī dažādus blokus, viltus pārliecības un uzstādījumus, kā tas var palīdzēt notikt iekšējām transformācijām un atraisīt Tevī radošo un autentisko kanālu. Bet par to citā reizē.. 

 

Pētot apģērba ietekmi uz cilvēka iekšējo pasauli, manuprāt, visefektīvākais veids dziļākai izpratnei ir tieši apģērba valkāšana - dažādas krāsas, stili, kombinācijas.. bet tā kā ar gludināšanu esmu uz Jūs un šis process man ļoti nepatīk (maigi izsakoties), 70% manu drēbju tā arī stāv skapī nevilktas, jo vienkārši ir saņurcītas! Pazīstama situācija? :D

 

Apģērba tvaicētājs gludināšanas nodarbi padara krietni patīkamāku, ātrāku un lielākajā daļā gadījumu - daudz kvalitatīvāku. Apģērba tvaicētāju gribēju iegādāties jau kādu laiku, taču tad, sekojot savam jaunajam virzienam, radās iespēja izveidot sadarbību ar Philips zīmolu. Man ir iespēja notestēt Philips StyleTouch 8000 apģērba tvaikotāju un pie reizes par to pastāstīt arī Tev! Līdz ar to, šī ir reklāma, taču kā ar visu – stāstu tikai par to, ko pati atzīstu par labu esam!

 

Manā skatījumā šim aparātam jābūt jebkurā mājā, pat tad, ja saimniecei ar klasisko gludināšanu nav problēmu, gluži vienkārši tādēļ, ka šis ir ļoti ērts, viegls un ātrs veids, kā atsvaidzināt un ātri izlīdzināt drēbes pirms to valkāšanas ikdienā. Ierīce noņem smakas un iznīcina līdz 99,9%* baktēriju, tā ir piemērota arī aizkaru un gultas veļas apstrādei, tāpēc tvaicēšana ir lielisks veids kā savā ziņā attīrīt un atsvaidzināt audumus, kuriem varbūt vēl nav pienācis laiks doties uz veļasmašīnu. Piemēram, ikdienas drēbes, kuras pirms mazgāšanas gribas uzvilkt atkārtoti.

*Pārbaudi veikusi ārēja pārbaudes iestāde, lai noteiktu baktēriju tipus Escherichia coli 8099, Staphylicoccus aureus ATCC 6538, Canidia albicans ATCC 10231 pēc 8 minūtes ilgas tvaicēšanas.

 

 

Philips Steam&Go StyleTouch 8000 apģērbu tvaikotājs ne vien izgludina apģērbu bez liekām gludināšanas līnijām, bet arī ir saudzīgs pret jebkuru auduma materiālu. To var droši lietot pat vissmalkākajiem audumiem, neraizējoties par sabojāšanu, neatstājot spīdumu un apdeguma pēdas. Pateicoties OptimalTEMP tehnoloģijai, šo rokas apģērbu tvaicētāju var izmantot visiem gludināmiem audumiem. Tas ir lieliski piemērots arī sarežģīti izgludināmiem apģērbiem un ātrai auduma atsvaidzināšanai. Arī pati izmēģināju šo ierīci uz dažādiem audumiem un varu tikai piekrist – tas strādā uz jebkuru (manis mēģinātu) audumu bez defektu pēdām.

 

Ar Philips StyleTouch 8000 apģērbu var tvaicēt gan horizontāli, gan vertikāli. Tvaicējot horizontāli, ja apģērbs atrodas uz līdzenas virsmas, iespējams iegūt labāku rezultātu  grūtāk aizsniedzamās vietās kā, piemēram, pie apkaklītēm un aprocēm. Gludināmais dēlis nav nepieciešams. Komplektā klāt nāk “putu paliknis”, ko liek zem apģērba, lai sasniegtu labāku rezultātu.

 

Pirmajā dienā es, šķiet, izgāju cauri visam skapim, priecājoties par to, cik ātri un viegli manas blūzes un kleitiņas kļūst gludas un krītošas un tiek atsvaidzināts audums pēc ilgās stāvēšanas skapī. Visveiksmīgāk tvaicējas un izgludinās plāni, smalki, viegli audumi- zīdveidīgie, atlasa, satīna un citi.. audumu veidus vispār nepārzinu, bet ticu, ka ideju saprati. :)

 

Kārtīgi saburzītus kokvilnas kreklus visvieglāk  “izgludināt” tad, kad tie svaigi mazgāti, vēl mitri, taču vēlos piezīmēt, ka šādam audumam un saburzītības pakāpei tvaicēšana var aizņemt ilgāku laiku, tieši tāpēc šādos gadījumos ieteicams lietot parasto gludekli. Philips mājaslapā ir pieejama informatīva tabula ar gludekļa un tvaicētāja salīdzinājumu, lai nerastos pārpratumi un no ierīces netiktu sagaidīts tas, kam tā nav paredzēta. 

 

 

Lai neradītu vilšanos, šis tvaicētājs nebūs piemērots lieliem drēbju apjomiem (ar vienu uzpildīšanas reizi iespējams iztvaikot līdz 4 apģērba gabaliem), kā arī ļoti saburzītām drēbēm (piemēram kokvilnai, kas ilgstoši stāvējusi negludināta), šādos gadījumos piemērotāks aizvien būs gludeklis. 

 

Vēlviens svarīgs komentārs – ļoti noderīga ierīce mammām, kuras vēlas gludināt mazuļu apģērbu (es pilnīgi noteikti nepieskaitos pie šīm mammām), tvaicētājs gan iznīcina baktērijas (sanāk tāda kā drēbju dezinfekcija!) un noņem smakas, gan arī savu darbu veic ļoti ātri un manā skatījumā tas ir daudz ērtāk kā ar parasto gludekli.

 

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar preci, jo tā piedāvā man vajadzīgās funkcijas un kvalitāti. Es aizvien neplānoju papildus iegādāties gludekli, jo zinu, ka tas netiks izmantots, tāpēc priecājos par šo alternatīvu – manas vajadzības tā pilnībā apmierina!

Zem raksta galerijā aplūkojami daži piemēri no apģērbu tvaikošanas PIRMS/PĒC. Dažas, īpaši saburzītās drēbes ņēmu speciāli, lai pārbaudītu tvaicētāja kompetenci un jāatzīst, ka es tiešām negaidīju, ka rezultāts būs tik labs, kaut arī tvaicētāja pamatfunkcija nav izgludināt drēbes, kā to dara gludeklis.

 

Vairāk par dažādiem apģērba tvaicētājiem, un šo konkrēto StyleTouch 800 Steam&Go vari izlasīt Philips oficiālajā mājaslapā.

 

Kur iegādāties? Dažādos interneta veikalos, kā arī Philips interneta veikalā

Cena: ap 100-120Eur

 

 

 

Kombucha Factory - dabīga un nepasterizēta kombuča!

 

Esmu absolūts kombučas fans, taču man ir grūti izdabāt- vajadzīga ne tikai laba, piesātināta garša, izejvielu kvalitāte, bet arī fakts, ka dzēriens ir dzīvs jeb nepasterizēts, un tādus atrast ir grūti. Esmu garšojusi daudzus zīmolus, un līdz šim tikai viens ir bijis pa prātam, tomēr mana draudzene atveda nogaršot maisu ar “Kombucha factory” kombučām un.. es iemīlējos. Ne tikai garšā, bet arī pievilcīgajā iepakojumā - ērtā stikla pudelē. Sajūta, ka ar šo pudeli vari labāk iejusties ballīšu atmosfērā arī esot nedzērājs (ja nu tas kādam aktuāli :D)

 

 

Mazliet vairāk par “Kombucha Factory” - satikās divi draugi uz kāršu vakaru un saprata, ka negribas tērēt naudu uz limonādēm, kas tiek patērētas vakara laikā.. viens draugs bija sācis mājās gatavot kombuču, otrs draugs ar 6 gadu pieredzi apkalpojošajā sfērā un bagāžu kontaktiem nolēma veidot kopīgu garšīgu un veselīgu biznesu- piedāvāt Latvijā maz pārstāvētu produktu- nepasterizētu kombuču. Turpinot attīstīt produktu, uzņēmēji sapazinās ar savu šī brīža “tējas feju” jeb tēju piegādātāju, kurai ir liela mīlestība pret tējām, un atklāja jaunas garšu iespējas, izmantojot persiku un meloņu tējas. Abas šīs tējas ir bioloģiski sertificētas, arī “Kombucha Factory” nākotnē vēlas saviem dzērieniem iegūt bioloģisko sertifikātu.

 

“Kombucha Factory” piedāvā 5 garšas - Jasmīnu zaļā tēja, Indijas melnā tēja, Persiku, Augļu un Melones. Mani trīs favorīti secīgi ir Meloņu, Persiku un Jasmīnu zaļās tējas kombučas, kuras nu jau ir mans karstās vasaras ikdienas dzēriens. Man ļoti patīk, ka šī zīmola kombučas ir tāds maigas un vieglas, bet tajā pašā laikā ar bagātīgu garšu. Noteikti iesaku Tev izmēģināt visas, lai uzzinātu savu favorītu! 

 

Kāpēc es izvēlos dzert nepasterizētas kombučas? Jo es vēlos dzert šķidrumu, kas ir labs manam organismam, kas veicina veselību un dod kādu labumu - nepasterizēta, dzīva kombuča tāda ir. Nemīlu saldās limonādes un kokteiļus (pat tad, ja dabīgas izcelsmes), jo vēlos lietot to, kam ir pievienotā vērtība. 

 

Kombuča satur labvēlīgās baktērijas jeb probiotiķus, kas pēdējos gados ir plaši apspriesta tēma veselības kontekstā. Probiotiķi ne vien palīdz gremošanas traktam, veicina gremošanas procesus, atveseļo zarnu traktu un normalizē vēdera izeju, bet arī atbild par veselīgu imunitāti, līdz ar to veselu rindu citiem procesiem organismā. Fermentēts dzēriens (vai ēdiens) arī satur vairāk uzturvielu, jo fermentācijas procesā aktivizējas dažādi procesi, kā rezultātā produkts ir ne vien bagātāks ar vitamīniem, bet tos ir arī ievērojami vieglāk asimilēt organismā. Vairāk par fermentētiem produktiem vari izlasīt šajā rakstā!

 

 

Kur pirkt?

Rimi klēts, iDille, Dabasstacija, dažādās kfejnīcās - Rāmkalni, Miit Coffee, Crumble Cake, Rocket Bean Roastery, u.c.

 

Cik maksā?

Veikalos no 1,90-2,50€

Kafejnīcās 2,50-3,50€

Rakstot “Kombucha Factory” iespējams pasūtīt komplektus: 6 pudeles (11.90Eur), 12 pudeles (19.90Eur), 18 pudeles (29.90Eur) un 24 pudeles (39.60Eur)

 

 

 

 

 

 

Topi Vesels

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 Fotogalerija

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!