Atradumi vīriešu veselībai, sieviešu skaistumam un garšas kārpiņu lutināšanai- visiem!

 

Sibīrijas ciedru rieksti

 

Apmēram kādu mēnesi, pusotru mani bija pārņēmusi izteikta kāre pēc ciedru riekstiem, kā rezultātā es apēdu vismaz kilogramu.. viena pati! Kaut arī aizvien vēl tikai šķetinu, kas bija par iemeslu šai jocīgajai kārei, tas man deva iespēju iztestēt daudz un dažādus Latvijā pieejamus ciedru riekstus, lai noteiktu labāko un kvalitatīvāko produktu.

  

Es ēdu gan dažādus bioloģiski sertificētus ciedru riekstus, gan sveramus, gan fasētus, no smalkiem gastronomu veikaliem līdz vienkāršiem lielveikaliem. Taču nekas nebija salīdzināms ar Sibīrijas ciedru riekstiem, kurus iegādājos uz Kalnciema ielas tirdziņa. Tiem nebija it kā raksturīgā karsējošā, pilnā smarža, kas raksturīga visiem pārējiem ciedru riekstiem, tieši pretēji tiem riekstiem bija īpaši svaigs aromāts. Šie rieksti bija kraukšķīgi, saldeni un ļoti svaigi, salīdzinājumā ar citiem, kur jūtama “pastāvējuša” produkta piegarša.

 

 

 

 

 

 

Tad vienu svētdienu, klejojot cauri Jomas ielai Jūrmalā, ieraudzīju veselu “Skanošo ciedru” veikaliņu – tā sauc uzņēmumu, kas ir mans jaunākais īpašais veselības un kulinārijas atradums. Intereses mudināta, metos izpētīt viņu mājaslapu www.skanosieciedri.lv, kur arī atradu atbildes tam, kāpēc tieši šie rieksti garšoja vislabāk, vistīrāk un smaržoja vissvaigāk! Ciedru produkti ir roku darbs un tie tiek ražoti, uzglabāti un pārdoti veidā, kas maksimāli palīdz saglabāt ciedru īpašības un vērtību

 

Uzņēmums ne tikai nodrošina augstākā labuma ekoloģiski tīros taigas reģionu Sibīrijas ciedru riekstus un to izstrādājumus, bet arī veicina bezatlikuma ražošanu, piedāvājot produktus no saknēm līdz skujām!

 

Uzņēmums “Skanošie ciedri”:

 

Mēs strādājam, lai sniegtu Jums labākos produktus, ko dāvā daba no ekoloģiskas vides, no pirmavotiem, un vairāk kā 10 gadu pieredzi šo produktu īpašā ražošanā, kur tiek izmantotas vairākus gadsimtus pārbaudītas sentēvu tehnoloģijas, ar īpašu attieksmi pret ciedru, tā produktu ražošanu, uzglabāšanu un tirdzniecību.

 

 

Kur iegādāties: www.skanosieciedri.lv

Cena: nelobīti ciedru rieksti 40 EUR/1kg, lobīti ciedru rieksti 9 EUR/100g

 

 

 

Ķirbju sēklu eļļa no vomFass

 

Ar vomFass esmu pazīstama jau labu laiku, taču cilvēkam ir tik izteikta tieksme ieslīgt rutīnā un pieturēties pie zināmā, pazīstamā un pārbaudītā, ka nereti tiek palaists garām tik daudz vērtīgā.

 

Ķirbju sēklu eļļa ir viens no tiem produktiem, ko es pāris gadus kā esmu palaidusi garām. Agrāk to reizi pa reizēm lietoju pie salātiem, taču sajūsmas spiedzienus tai īsti neveltīju. Taču atliek vien izvēlēties to pašu produktu, tikai augstākā labuma versijā un garšas kārpiņas nepaliks vienaldzīgas.

 

Kā saka pats Kaspars Vendelis (vomFass pārstāvis Latvijā) - ķirbju sēklu eļļa ir pirktākais produkts vomFass sortimentā. Un zini, es nebrīnos. Atliek tikai pagaršot šo bagātīgo, riekstaini maigo un pilnīgo garšu, kad attopies peldinām šķīvja saturu šajā tumšajā, maģiski zaļās krāsas eļļā.

 

Iespējams kā ar visu – ar laiku apnīk, taču pagaidām ķirbju sēklu eļļa papildina teju katru manu maltīti. Tā kā es mīlu labas un kvalitatīvas taukvielas uzturā (un arī Tev vajadzētu!), šo eļļu es varu ēst klāt maltītei veselām karotēm, tā ir nu tik, TIK garda!

 

Ķirbju sēklu eļļa sevī apvieno ne tikai lielisku garšu, bet arī veselības potenciālu- īpaši veselīga tā ir stiprā dzimuma pārstāvjiem, jo sastāvā esošās bioloģiski aktīvās vielas (kā arī cinks) labvēlīgi iedarbojas uz prostatas veselību, potenciāli pat samazinot vēža risku. Arī matu izkrišana vīriešiem ir cieši saistīta ar prostatas veselību un iesaistīto aktīvo testosteronu (jeb dihidrotestosteronu), tāpēc ķirbju sēklas eļļas lietošana iespējams var palīdzēt arī matu izkrišanas un atkāpšanās gadījumos.

 

Ķirbju sēklu eļļa samazina iekaisumus, uzlabo noskaņojumu un miegu, kā arī ļoti labvēlīgi iedarbojas uz urīnpūsli un urīnceļu veselību.

 

Starp citu, uzzini vairāk par vomFass sortimentu, uzņēmuma filozofiju un produktu kvalitāti šajā rakstā, jo no 2017.gada janvāra arī vomFass uzņēmums ir kvalitātes zīmes “Topi Vesels” turētājs.

 

 

Kur nopirkt: vomfass.lv (iegādājoties izmanto īpašo kodu “topivesels”, lai vienmēr saņemtu 12% atlaidi savam pirkumam!)

Cena: 6,85 EUR/100 ml, 15 EUR/250ml

 

 

Dr.Hauschka bāzes tonālais krēms

 

Es nekad neesmu tā izteikti aizrāvusies ar kosmētiku un tās lietošanu ikdienā, un tonālais krēms man uz plauktiņa stāvēja apmēram 5 gadus (droši vien sen kļuvis nelietojams), ko izmantoju pāris reizes gadā, kad uzmetās kāda pumpa (visa svētība maniem gēniem, Dieviņam un kam tik vēl nē, par manas ādas veselību!). Godīgi sakot, mani smacēja tonālie krēmi un pūderi, nesapratu, kā sievietes spēj tos lietot katru dienu biezā slānī, man tas šķita ne vien neērti un diskomfortu radoši, bet reāli toksiski, apzinoties konvencionālo kosmētikas produktu sastāvus.

 

Un tad vienā jaukā dienā, kad Dr.Hauschka pirmo reizi Latvijā prezentēja savu jauno dekoratīvās kosmētikas līniju, es burtiski iemīlējos bāzes tonālajā krēmā (Almond 02), ko šobrīd lietoju teju katru dienu. Mani absolūti fascinē Dr.Hauschka uzņēmuma filozofija, vēsture, vērtības un, protams, paši produkti (par to vairāk lasi šajā rakstā), un jaunā dekoratīvās kosmētikas līnija ir tikai kārtējais pierādījums tam, ka šī kompānija spēj apvienot kosmētiku ar rūpēm par ādu un veselību. 

 

 

Tā kā Dr.Hauschka kosmētika ir dabīga, piesātināta ar augu ēteriskajām eļļām un bioloģiski aktīvajiem savienojumiem, tā ir praktiski vienīgā ko lietoju, un pārsteidzošākais ir tas, ka tā netraucē NE-MAZ! Bāzes tonālais krēms piešķir lielisku svaigumu un nelielu iedeguma efektu sejai, tas pastiprina katras individuālo sejas toni (man un mammai šis viens tonis izskatās radikāli atšķirīgi), ir viegls, neveido neveiklas kontūras uz sejas un smaržo brīnišķīgi. Esmu dzirdējusi no dažām paziņām līdzīgas atsauksmes, taču, manuprāt, ir vērts mazāk lasīt atsauksmes, bet izbaudīt uz savas ādas!

 

Vēl kāds iemesls, kāpēc esmu sajūsmā par šo produktu, ir tas, ka tas lieliski izlīdzina pēc treniņa radušos sarkanos vaigus, neatņemot veselīgo nokrāsu sejai, kas radusies pēc fiziskām aktivitātēm.

 

Es ticu, ka manos atradumos parādīsies vēl citi Dr.Hauschka kosmētikas produkti, par kuriem pastāstīšu, jo tā ir kosmētika, kuru.. jāsaka kā ir – dievinu!

 

 

Kur iegādāties: veikalos "Biotēka", u/v Stockmann, u/v Debenhams

Cena: 23,95 EUR

 

 

 

 

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB