Aprīļa atradumi 2021

Aprīļa atradumi 2021

Pēc ilgākas klusuma pauzes atkal ir atgriezušies Jūsu tik ļoti iecienītie ikmēneša atradumi! Atsākam pienācīgi - ar četriem atradumiem, gan veselībai, gan skaistumam un ķermenim, gan ieradumu kompromisiem, gan garšas baudām! :) Lai noderīgi!

Marta atradumi 2020

Marta atradumi 2020

Šis, 2020.gada marts ir pavisam neierasts - esam mazliet nolikti pie vietas (vairāk par šo tēmu un manām pārdomām lasi šajā rakstā "Koronavīruss, bailes un iespēja sākt apzināties"). Daudziem tas ir laiks, kad sakopt māju, izrevidējot nevajadzīgās mantas, citi nododas radošām nodarbēm, vēl kāds priecājas par atpūtu ar ģimeni. Šis laiks mums visiem ir svētīgs- laiks, lai pārdomātu. Un pa vidu pārdomām- laiks izdezinficēt māju ar kādu labu ēterisko eļļu un nodoties sirds meditācijai, palutināt sevi ar dabīgo kosmētiku un.. uzvārīt vegāno desu! Vairāk par šīm 3 pēdējām lietām šajā rakstā.

Janvāra atradumi

Janvāra atradumi

Janvāris.. šis Janvāris nav gluži ziemīgākais, kāds piedzīvots, taču ir pietiekami drēgns, lai nodotos regulārām vannas peldēm un sasildītos. Šī mēneša atradumi ir  vannas esences, dušas želeja.. un nomierinoša augu latte - tas viss var būt baudāms atrodoties relaksējošā vannā!