Jūnija atradumi 2021

Jūnija atradumi 2021

Šajā rakstā 4 pamatīgi atradumi, katrs ar savu personību un rakturu. Šoreiz 3 vegāniski labumi un viens - olas! Kaut kas grilsezonai, kaut kas svētkiem, kaut kas ļoti aromātisks ķermenim un kaut kas tik ļoti ikdienišķs, tomēr ar pavisam citu pieeju radīts!

Aprīļa atradumi 2021

Aprīļa atradumi 2021

Pēc ilgākas klusuma pauzes atkal ir atgriezušies Jūsu tik ļoti iecienītie ikmēneša atradumi! Atsākam pienācīgi - ar četriem atradumiem, gan veselībai, gan skaistumam un ķermenim, gan ieradumu kompromisiem, gan garšas baudām! :) Lai noderīgi!

Marta atradumi 2020

Marta atradumi 2020

Šis, 2020.gada marts ir pavisam neierasts - esam mazliet nolikti pie vietas (vairāk par šo tēmu un manām pārdomām lasi šajā rakstā "Koronavīruss, bailes un iespēja sākt apzināties"). Daudziem tas ir laiks, kad sakopt māju, izrevidējot nevajadzīgās mantas, citi nododas radošām nodarbēm, vēl kāds priecājas par atpūtu ar ģimeni. Šis laiks mums visiem ir svētīgs- laiks, lai pārdomātu. Un pa vidu pārdomām- laiks izdezinficēt māju ar kādu labu ēterisko eļļu un nodoties sirds meditācijai, palutināt sevi ar dabīgo kosmētiku un.. uzvārīt vegāno desu! Vairāk par šīm 3 pēdējām lietām šajā rakstā.