Indra Šternberga


Receptēs bieži vien var novērot tendenci, ka pieminu "mammas" vārdu, jo daļa recepšu tiešām ir radušās iedvesmojoties no mammas, vai reizēm vienkārši publicējot viņas īsto recepti, neko nemainot. Tad nu iepazīstināšu arī Tevi, dārgo lasītāj, kas ir mana mamma, kas viņu interesē, kas saista un kā caur skaisto šajā pasaulē viņa vēlas sevi realizēt!

Indra Šternberga
Foto: Helēna Strazdiņa

Sākot rakstīt  saprotu, ka par sevi pastāstīt ir ļoti ļoti grūti, jo šo aprakstiņu esmu iekavējusi vairāk kā pusgadu, un to tā īsti objektīvi izdarīt nemaz nevaram- novērtēt sevi. Man iznāk tā pasausi, jo vairāk patīk darīt.. būt darbībā, mazāk apcerēt, tad lai par mani runā daži dokumentāli  fakti.

 

Pirmā mana skola ir Viļa Lāča Rīgas 31.vidusskola literatūras un žurnalistikas novirziena klase. Tad Rīgas medicīnas institūta Ārstniecības fakultāte, paralēli darbs Bērnu klīniskajā slimnīcā, pēc tam darbs Traumataloģijas un ortopēdijas institūta traumpunktā.

 

Bet, tad jauna dzīves ceļa sākums  –uzņēmējdarbība,  Biznesa vadības un mārketinga studijas, pārtikas veikaliņu un kafejnīcu bizness, kopā ar vīru radīts un vadīts tirdzniecības un atpūtas centrs.

 

Patiesībā man visu laiku gribas mācīties -ko jaunu, izzināt pasauli un sevi. Tāpēc turpināju mācības Jauno psiholoģiju centrā, kur esmu ieguvusi NLP Praktiķa sertifikātu.

Ilgi dzīvē ir bijuši sevis meklējumi, konkrētās realitātes nepieņemšana, daudz esmu meklējusi atbildes par eksistenci. Jāpiemin arī šāds fakts, ka  viens nodzīvotais mēnesis Indijā  man devis vairāk nekā gads augstskolā. Noteikti kā vislielāko ieguvumu ceļā pie sevis, gribu minēt lekciju un praktisko nodarbību ciklu, ko esmu apguvusi pie Pētera Kļavas. 

 

Par savām rakstura īpašībām varētu teikt, ka brīžiem  esmu pārāk  nopietna... bet  mācos vairāk smieties, dzīvot vienkāršāk, atvērtāk; kaut kur dziļi iekšā sēž melnais humors, kas izlien ārā- kad vajag un nevajag,  mazliet kā dakterim Hausam.. viens jauks cilvēks reiz teica, ka esmu līdzīga čili piparam- un to tad man arī podiņā uzdāvināja.

 

Šodien  nevaru iedomāties sevi bez  kundalīni jogas nodarbībām, kas palīdz nomierināt manu brīžiem tik ļoti aktīvo prātu, caur jogu mācos dziļu pieņemšanu, mīlestību un maigumu.  Patreiz vēl klāt  apgūstu ieskatu jogas atzarā –plūsmas joga, caur to sajūtu, ka vienīgās patiesās atbildes par dzīvi, ir katra paša cilvēka sirdī.. tikai ne vienmēr izdodas tām piekļūt.

 

Nevaru nepieminēt  Baha ziedus! Draugiem un radiem piemeklēju pēc viņa emocionālā stāvokļa atbilstošos augus, diezgan daudzi no tiem aug arī manis radītajā un nu  jau divdesmit piecus gadus  koptajā dārzā... dārzs māca caur dvēseli darīt.. :) tā ik uz soļa, bez apstājas  iznāk mācīties- par Dievu, Zemi, Visumu un Sevi.

 

 

Jūtu, ka ir pienācis brīdis dalīties, tāpēc aktuāls man kļuvis jautājums, ko izlasīju kādā  intervijā – ko es skaistu caur sevi šajā pasulē varu ienest ?

 

Tāpēc prakstiskās kulinārijas nodarbības un konsultācijas būs tas mazuminš, ko es varu dot Tev, TopiVesels.lv lasītāj! Esi mīļi aicināts uz nodarbībām, kurās tiek gatavots ar Mīlestību.. Apzināšanos, veidojot Garšaugu mandalu, kā arī sazinies ar mani par konsultāciju iespējām rakstot uz e-pastu indra@topivesels.lv.

 Fotogalerija

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.