Ir jāsāk ar pateicību Dievam. Jo tas ir pats grūtākais- pateikties par to, ko pats pagaidām nespēj novērtēt.

 

Es esmu laimīga savā dzīvē. Es esmu neizsakāmi pateicīga par saslimšanu (reimatoīdā artrīta diagnozi 14 gadu vecumā, par manu stāstu lasi grāmatā "Topi vesels"), es šajā stāstā neredzu absolūti neko sliktu, jo es zinu, ja man ir dota saslimšana, man ir arī zāles, kas to ārstē. Un tā esmu es pati. Ar to, ko es daru, ar to, ko es domāju, un cik daudz es novērtēju un pateicos par to, kas man IR dzīvē dots!

 

Saslimšana manu dzīvi ievirzīja jaunā kvalitātē, es izmainīju savu ikdienu, es piepildīju savu dzīvi, es izglītoju savu prātu, un atvēru savu dvēseli.  Es mainos katru dienu, es aizvien izzinu, jo tas ir mans dzīves ceļš- tas ir katra dzīves ceļš- izzināt sevi. Jo tikai Tevī pašā ir visas nepieciešamās atbildes uz jebkuru jautājumu. Nav tikai fiziskais ķermenis, svarīgākais, ko slimība mums grib iemācīt, meklējams daudz dziļāk, kur ne visi ir gatavi ielūkoties.

 

Kad pasaki debesīm: „Lai notiek Tavs prāts!” paliek kaut kā tā vieglāk, jo zini, ka Tavs lielais Ego risinājumu un atbildes nesniegs. Ego ir iemesls sāpēm, ciešanām, upura lomām, sajūtai, ka dzīve ir netaisnīga pret mani, aizvainojumiem... visam, kas fiziskajā ķermenī rada sāpes un slimības, būtībā Ego visu tikai sačakarē un ietekmē Tavu iekšējo pasauli, to, kā Tu jūties. Tāpēc uzticēšanās dzīvei dara brīnumus. Ūdens straume nekad netecēs augšup kalnā, tāpat arī viss pārējais nenotiks pretēji dabas likumiem. Pieņem, ļaujies, TICI un izbaudi šo ceļojumu!

 

Mana misija ir iedvesmot Tevi uzņemties atbildību par savu dzīvi, pieņemt lēmumu savai veselībai un dvēselei par labu. Tici, viss ir iespējams!

 

Par konsultācijām lasi šeit!