Ir jāsāk ar pateicību Visumam. Jo tas ir pats grūtākais- pateikties par to, ko pats pagaidām nespēj novērtēt.

 

Es esmu laimīga savā dzīvē. Es esmu neizsakāmi pateicīga par saslimšanu (reimatoīdā artrīta diagnozi 14 gadu vecumā, par manu stāstu lasi grāmatā "Topi vesels"), es šajā stāstā neredzu absolūti neko sliktu, jo es zinu, ja man ir dota saslimšana, man ir arī zāles, kas to ārstē. Un tā esmu es pati. Ar to, ko es daru, ar to, ko es domāju, un cik daudz es novērtēju un pateicos par to, kas man IR dzīvē dots!

 

Saslimšana manu dzīvi ievirzīja jaunā kvalitātē, es izmainīju savu ikdienu, es piepildīju savu dzīvi, es izglītoju savu prātu, un atvēru savu sirdi.  Es mainos katru dienu, es aizvien izzinu, jo tas ir mans dzīves ceļš- tas ir katra dzīves ceļš- izzināt sevi. Jo tikai Tevī pašā ir visas nepieciešamās atbildes uz jebkuru jautājumu. Nav tikai fiziskais ķermenis, svarīgākais, ko slimība mums grib iemācīt, meklējams daudz dziļāk, kur ne visi ir gatavi ielūkoties.

 

Kad virzies dzīvē ar pateicību, ar pieņemšanu, ar pazemību pret notiekošo - paliek kaut kā daudz vieglāk. Kad apzinies, ka viss, kas Tavā dzīvē notiek ir vislielākā mīlestība pret Tevi, vislielākā dāvana un vislabākais, kas var būt Tavai attīstībai, Tavai dvēseliskajai izaugsmei, Tavai dzīves jēgai un dzīves ceļam.. tad paliek viegli, tad paliek baudāmi, interesanti. Tad, kad visu sāc redzēt kā iespēju augt, mācīties, izzināt, iespēju kļūt laimīgākam, mīlošākam.. visa pasaule kļūst kā lielākais piepildījums, dāvana un mīlestība. Tad nekas nešķiet garlaicīgi, netaisnīgi, aizvainojoši.. kad uz pasauli skaties kā savu iespēju spoguli - viss kļūst skaidrs, saprotams, pieņemams. Viss beidzot kļūst par mīlestību arī Tavās, ne tikai Visuma acīs.

 

 Uzticēšanās dzīvei dara brīnumus. Ūdens straume nekad netecēs augšup kalnā, tāpat arī viss pārējais nenotiks pretēji dabas likumiem. Pieņem, ļaujies, TICI un izbaudi šo ceļojumu!

 

Mana misija ir iedvesmot Tevi uzņemties atbildību par savu dzīvi, pieņemt lēmumu savai veselībai un dvēselei par labu. Tici, viss ir iespējams!

 

Par konsultācijām lasi šeit!