"Topi Vesels" kulinārijas pamatkurss sastāv no 5 nodarbībām - “Ievads veselības veicināšanā caur uzturu”, “Ievads terapeitiskajās garšvielās”, “Taukvielas – vērtīgās un kaitīgās”, “Saldās garšas rūgtā patiesība” un “Dziednieciskais uzturs


"Topi Vesels" kulinārijas pamatkursa nodarbību datumi:


15.02. plkst.18.30 - 21.00 nodarbība "Ievads veselības veicināšanā caur uzturu"

01.03. plkst.18.30 - 21.00 nodarbība "Ievads terapeitiskajās garšvielās"

15.03. plkst.18.30 - 21.00 nodarbība "Taukvielas – vērtīgās un kaitīgās"

22.03. plkst.18.30 - 21.00 nodarbība "Saldās garšas rūgtā patiesība"

05.04. plkst.18.30 - 21.00 nodarbība "Dziednieciskais uzturs"


Vairāk informācijas un pieteikšanās, uzklikšķinot uz nodarbības nosaukuma!


Ja vēlies apmeklēt vienu no nodarbībām, tās cena ir 30 EUR, pamatkursa pilna cena ir 150 EUR. Ja vēlies apmeklēt visas nodarbības un iegādāties pamatkursa abonementu, dāvināsim Tev vienu nodarbību bezmaksas un Tava pamatkursa cena būs 120 EUR.


Liec aiz auss, ka iepriekš apskatītās tēmas netirzāsim tekošajās nodarbībās, lai negarlaikotu cītīgākos apmeklētājus ar jau izrunātiem tematiem.


Katru nodarbību mūsu atbalstītāji dāvinās labumus nodarbības apmeklētājiem, veicinot kvalitatīvu produktu iepazīšanu un ieviešanu uzturā.


Atsauksmes

  • Paldies par iedvesmojošām nodarbībām un interesantām, garšīgām receptēm! Ceru, ka būs vēl jaunas nodarbības - noteikti nākšu arī uz tām!
  • Nezināju, ka veselīgs un garšīgs var būt arī tik vienkārši pagatavojams! Tas man palika prātā visvairāk no šī pamatkursa - manā ikdienā jau ir iekļautas daudzas receptes no "Topi Vesels" nodarbībām!
  • Bija ārkārtīgi iedvesmojoši, paldies par vērtīgo informācijas un recepšu bagāto kulinārijas kursu!
  • Mana ģimene tagad ēd pēc "Topi Vesels" receptēm! Vīrs prasa, kad būs nākamās nodarbības- viss esot tik garšīgi!
  • Nodarbības lika aizdomāties, receptes - izmēģināt daudz ko jaunu!
  • Mani pārsteidz, cik tas viss ir vienkārši - kad saproti, kur un ko labāk pirkt, kas labs, kas slikts - pagatavot gardus un veselīgus ēdienus neprasa daudz laika vai iemaņu!
  • Man ļoti patīk tas, ka esmu ieguvusi tik daudz avotu, kur iegādāties labus un kvalitatīvus produktus! Šis kurss palīdz veselīgāk iepirkties un ekonomēt laiku meklējot!


Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!