Praktiskā nodarbība veselīgās kulinārijas entuziastiem, visiem, kam interesē veselīgs uzturs, laba pašsajūta un tiem, kas vēlas iemācīties gatavot veselīgāk, gardāk un interesantāk!

Šīs nodarbības tēma ir tauki – dekāžu garumā nopeltie, taču tik ļoti vērtīgie! Mīti un patiesības par “labajiem” un “sliktajiem” taukiem

Taukvielas ir viens no galvenajiem stūrakmeņiem ceļā uz veselību. Šajā nodarbībā runāsim, kā izmantot taukus veselībai, kādas eļļas izvēlēties un no kādām noteikti vajadzētu izvairīties. Šķetināsim aptaukošanās un holesterīna mītus par taukiem uzturā. Pieskarsimies keto diētai un tam, kas patiesībā izraisa aptaukošanos, sirds un asinsvadu slimības un citas veselības problēmas.

Bez taukvielām mūsu dzīve būtu neiespējama - visa hormonālā sistēma balstās uz taukskābēm, šūnu membrānas, nervu sistēma.. un tas ir tikai sākums. Šī nodarbība iespējams lauzīs Tavus uzskatus par taukiem, un sniegs iedvesmu iekļaut vairāk vērtīgo taukvielu avotu savā uzturā.


Nodarbībā uzzināsim:

  • Par kvalitatīvām taukvielām un vērtīgiem, veselīgiem taukvielu avotiem;
  • Par kaitīgajām taukskābēm un to avotiem;
  • Kādas taukvielas izmantot cepšanai;
  • Receptes, kā veiksmīgi iekļaut vairāk vērtīgo taukvielu uzturā;
  • Un vēl, un vēl....


Vēlies izgaršot un izzināt?

Kad un cikos?

15.martā, plkst. 18.30-21.00


Šī ir trešā nodarbība PAMATKURSS nodarbību ciklā.


Kur?

Veikalā "Avokado", Tērbatas ielā 49/51, Rīgā


Cik maksā?

Cena par informatīvo lekciju, recepšu materiālu un nodarbību ar plašu degustāciju - 30 EUR. Pērkot abonementu uz visu pamatkursu, dāvinām vienu nodarbību bez maksas!

Ja ņemsi 2 draugus līdzi, tad pats nāksi uz nodarbību par pusi cenas! :)


Šī nodarbība ir papildinājums “Daudzveidīgais avokado” informatīvajai lekcijai par taukiem no 2015.gada kulināro nodarbību sezonas. Ja vēlies apmeklēt šo nodarbību, un esi apmeklējis “Daudzveidīgais avokado” nodarbību 2015/2016.gadā, piedāvājam Tev apmeklēt nodarbību par 20 EUR.


Pieteikšanās:

Rakstot uz kursi@topivesels.lv vai zvanot pa telefonu 29412333


Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!