Praktiskā nodarbība veselīgās kulinārijas entuziastiem, visiem, kam interesē veselīgs uzturs, laba pašsajūta un tiem, kas vēlas iemācīties gatavot veselīgāk, gardāk un interesantāk!

Šīs nodarbības tēma ir garšvielas, to daudzveidība, dziednieciskās īpašības un pielietojums kulinārijā!

Garšaugi bieži vien netiek pienācīgi novērtēti. Tiem patiesībā piemīt ļoti spēcīga iedarbība ne tikai uz mūsu garšas kārpiņām, bet arī uz organismu kopumā un pat noskaņojumu un sajūtām. Garšvielas tiek aizvien vairāk pētītas un to efektivitāte mūsdienās tiek veiksmīgi pierādīta.

Šajā nodarbībā runāsim par garšvielu dziedinošo ietekmi uz organismu, par to, kā dažādas garšvielas tiek plaši izmantotas Indijā, Ājurvēdas sistēmā- gan kulinārijā, gan ārstniecībā, kā arī uzzināsim, kā lietojot garšvielas un to savienojumus varam veiksmīgāk uzņemt vērtīgās uzturvielas no produktiem.

Apskatīsim garšvielu grupas, kas atvieglo smaguma sajūtu, mazina iekaisumus, uzlabo koncentrēšanās spējas un vēl un vēl!


Šajā nodarbībā:

  • Garšvielu daudzveidība- aptaustot un izgaršojot;
  • Garšaugu terapeitiskās īpašības;
  • Knifiņi izmantojot garšaugus;
  • Garšaugu mandalas veidošana;
  • Garšvielu aktivizēšana pirms gatavošanas
  • Vērtīgas receptes, izmantojot daudzveidīgus garšvielu maisījumus

Vēlies izgaršot un izzināt?

Kad un cikos?

1.martā, plkst. 18.30-21.00


Šī ir otrā nodarbība PAMATKURSS nodarbību ciklā.


Kur?

Veikalā "Avokado", Tērbatas ielā 49/51, Rīgā


Cik maksā?

Cena par informatīvo lekciju, recepšu materiālu un nodarbību ar plašu degustāciju - 30 EUR. Pērkot abonementu uz visu pamatkursu, dāvinām vienu nodarbību bez maksas!

Ja ņemsi 2 draugus līdzi, tad pats nāksi uz nodarbību par pusi cenas! :)

Šī nodarbība ir papildinājums “Terapeitiskās garšvielas” informatīvajai lekcijai no 2015.gada kulināro nodarbību sezonas. Ja vēlies apmeklēt šo nodarbību, lai atgādinātu sev par garšvielu nozīmi, un esi apmeklējis nodarbību 2015.gadā, piedāvājam Tev apmeklēt nodarbību par 15 EUR.


Pieteikšanās:

Rakstot uz kursi@topivesels.lv vai zvanot pa telefonu 29412333


Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!