Praktiskā nodarbība veselīgās kulinārijas entuziastiem, visiem, kam interesē veselīgs uzturs, laba pašsajūta un tiem, kas vēlas iemācīties gatavot veselīgāk, gardāk un interesantāk!

Šīs nodarbības tēma ir uzturs kā dziedniecības rīks. Kā uzlabot pašsajūtu un veicināt veselību caur ēdienu.

Ar autoimunitāti saistītās saslimšanas ik gadu pieaug. Tās ir tādas saslimšanas kā psoriāze, reimatoīdais artrīts, multiplā skleroze, vairogdziedzera slimības, kas nereti skar kādu no mūsu paziņām vai pat radiniekiem. Kā uzlabot savu pašsajūtu caur uzturu? Par to runāsim šajā nodarbībā, kuras pamatā izmantosim Autoimūno paleo protokolu, ko izstrādājusi Sāra Balantaina no Amerikas. Uzzināsi, kāpēc konkrēti produkti var veicināt dažādus simptomus, un kā gatavot maltītes izvairoties no tiem.

Nodarbības ievadā runāsim par AIP diētas modeli, alergēniem un kāpēc tie nereti var radīt veselības problēmas, pamatojoties uz Sāras Balantainas atklājumiem pētniecības procesā.

Uzzināsim, kā piekopt šo uztura modeli ikdienā, ar kādām problēmām visbiežāk iespējams sastapties, ko gatavot pusdienās un ņemt līdzi uz darbu. Kā padarīt šādu dzīvesveidu par baudāmu un gardu, negarlaikojot sevi ar apnicīgu un vienveidīgu maltīti – noskaidrosim šīs nodarbības praktiskajā daļā.


Šajā nodarbībā:

  • Autoimūnā paleo protokola izklāsts + izdales materiāls;
  • Alergēni, to ietekme uz organismu;
  • Produkti, ko iekļaut pastiprināti, piekopjot šādu diētas modeli;
  • Daudzveidīgas AIP receptes.

Vēlies izgaršot un izzināt?

Kad un cikos?

5.aprīlī, plkst. 18.30-21.00


Šī ir piektā, pēdējā nodarbība PAMATKURSS nodarbību ciklā.


Kur?

Veikalā "Avokado", Tērbatas ielā 49/51, Rīgā


Cik maksā?

Cena par informatīvo lekciju, recepšu materiālu un nodarbību ar plašu degustāciju - 30 EUR. Pērkot abonementu uz visu pamatkursu, dāvinām vienu nodarbību bez maksas!

Ja ņemsi 2 draugus līdzi, tad pats nāksi uz nodarbību par pusi cenas! :)


Pieteikšanās:

Rakstot uz kursi@topivesels.lv vai zvanot pa telefonu 29412333


Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!