SIEVIŠĶĪBAS UN PAŠIZZIŅAS MIERA OSTA

7.jūnijs - 10.jūnijs

"Zvaigžņu kalnos"

(35 km no Rīgas)

 

 

“Topi Vesels” komandai ir milzīgs prieks par lielo interesi un pieprasījumu pēc vasaras nometnēm, tāpēc arī 2018.gada vasara nebūs izņēmums – šajā vasarā plānotas divas nometnes! Mums ļoti patīk satikties un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, dalīties zināšanās, praktiskajās iemaņās un vienkārši sniegt iespēju pabūt dabā, dziedinošā un nomierinošā atmosfērā.

 

Šajās nometnēs mēs esam ieguvuši patiešām fantastiskus draugus un domubiedrus, tāpēc uzskatām par savu pienākumu šādas nometnes turpināt rīkot, lai savestu kopā līdzīgi domājošos, iemantotu draugus, mācītos un dalītos. Nometnes norisinās mūsu mājās, tāpēc mēs aicinām izturēties ar cieņu, mīlestību un sapratni pret šo vidi un telpu. Mēs ļoti rūpējamies, lai mūsu mājās visi justos labi, ērti un gaidīti, tāpēc arī piedomājam pie tā, lai mājās valdošā enerģētika būtu harmoniska un mīļa.

 

Šī nometne paredzēta sievietēm – lai no sirds atpūstos, jo šoreiz būs arī laiks sev, nekā nedarīšanai, grāmatas palasīšanai, sarunām un.. vienkārši esībai. Kaut arī būs atpūtas brīži, nometne tomēr būs piesātināta skaistām mācībstundām un pašizziņai – caur sava iegurņa, cikla un sievišķās enerģijas izprašanu, caur aromātiem un ēteriskajām eļļām, kā arī dabīgās kosmētikas rituāliem un atslābinošo iņ jogu.


Smaržas dvēseles dziedināšanai

Es esmu patiesi pateicīga, ka šajā nometnē ar mums kopā būs arī Inita Krūmiņa – psiholoģe, aromaterapeite ar vairāk kā 20 gadu pieredzi praktizējot dažādas garīgās prakses, tajā skaitā šamanismu un sūfismu. Initas dziļais un šamaniskais tēls runā pats par sevi- es burtiski iemīlējos viņas vadītajā ēterisko eļļu praksē 2016.gada jūnijā “30 dienas svārkos” ietvaros. Kopš pirmās sastapšanās ar aromaterapiju, esmu apmeklējusi vairākus individuālos seansus, un jāsaka, ka tieši šī prakse man pavēra pilnīgi citu skatījumu, citas sajūtas un izpratni par sevi. Šī bija prakse, kas atmodināja manu iekšējo uguni, ļāva savienoties ar manu patieso būtību.. dāmas, cik tā ir kaifīga sajūta! To novēlu katrai, un tas ir tas, ko šajā nometnē mēs meklēsim – sevi, īsto un patieso!Šajā nometnē Inita mums vadīs dziedinošo smaržu nodarbību, kur katra dalībniece varēs uzjaukt tieši sev piemērotu un atbilstošu smaržu. Gatavosim 100% dabīgas un dziednieciskas smaržas. Dabīgās smaržas sastāv no augu ēteriskajām eļļām un augu ekstraktiem. Cilvēka āda un dabīgās ēteriskās eļļas saskarē veido jaunus, dzīvus savienojumus un interesantas smaržu nianses. Šāda smarža ir unikāla, jo tā ir enerģētiski dzīva, ar mīlestību un pozitīvām domām uzlādēta, tāpēc ne tikai labi smaržo, bet uzlabo garastāvokli un iedarbojas aromterapeitiski uz visa cilvēka būtību, to līdzsvarojot. Turklāt katrai eļļai ir sava nozīme, tādēļ tā arī strādā uz cilvēka vēlmēm. Tas ir ērts risinājums tiem, kuri cieš no alerģiskām reakcijām uz sintētiskām smaržvielām, taču vēlas ikdienā lietot smaržas.

 

Inita vadīs arī praktisko darbu ar ēterisko eļļu – piedzīvosim īstu aromaterapiju un dziļu meditāciju. To dziļuma sajūtu, ko cilvēks var izjust pēc pamatīga darba ar ēteriskajām eļļām aizmirst nevar, un tieši tāpēc es ļoti vēlējos, lai šajā nometnē katrai no mums būtu iespēja paskatīties uz sevi mazliet dziļāk, atraisīt emocionālos mezglus, ieraudzīt problēmu saknes..


“Mans darbs ir palīdzēt cilvēkiem labāk saprast pašiem sevi! Dzīvot saskaņā ar sevi, būt brīviem, gan iekšēji, gan ārēji- būt neatkarīgiem no tā, ko domā un grib citi, būt brīviem savās izvēlēs. Mani pavadoņi šajā ceļā ir ēterisko eļļu būtnes, kas mani pavada starp fizisko un garīgo pasauli palīdzot iepazīt cilvēkiem viņu patieso un dziļāko būtību.


Ēteriskās eļļas brīnišķīgi darbojas visos plānos – tās strādā ar cilvēka fizisko ķermeni, palīdz psihoemocionāli un vēl nokļūst līdz cilvēka visdziļākajām dvēseles dzīlēm, kur glabājas cilvēka visdziļākās vēlmes, traumas un resursi. Ar ēterisko eļļu palīdzību, caur savām ķermeniskam sajūtām un meditāciju to visu var apzināties, ja nepieciešams dziedināties, transformēt un sākt savu dzīvi jau jaunā kvalitātē. Un es esmu pateicīga, ka man ir dota iespēja ar šīm zināšanām dalīties ar citiem, lai dzīves kļūst brīnišķīgākas, harmoniskākas un piepildītākas. Cilvēks, kas dzīvo saskaņā ar savu patieso es, vienmēr spēs atrast sevī kaut drusciņ iemeslu būt laimīgam.” – Inita Krūmiņa

 

Sievietes klēpja gudrības/viedums un intīmais fitness

 

Šī nometne noteikti būs apvērsums sevis pašizziņā daudzām sievietēm, arī es pati to gaidu nepacietībā, jo šī būs reize, kad pieskarsimies zināšanām, kas ir sievietes fundamentālā gudrība – zināšanas par savu iegurni, ciklu, hormoniem un to, kā tie ietekmē mūsu ikdienu – veselību, dzīvības spēku, attiecības, intuīciju, radošumu un izpausmi.

 

Zināšanām (teorētiskām un praktiskām) un pieredzēm bagātā Jana Paegle, kas ir intīmā fitnesa (iegurņa pamatnes un maksts muskulatūras attīstīšanas programma) “RADA” autore, mūs lutinās ar fantastiskām zināšanām – lekcijām un praktiskajām nodarbībām – par sievietes spēku, kas slēpjas viņas klēpī.

Iegurņa pamatnes muskulatūras stāvoklis, sievietes klēpja apziņa un zināšanas par norisēm ikmēness hormonālajā ciklā vistiešākā mērā ietekmē sievietes veselību, stāju, skaistumu, enerģiju un partnerattiecības. Agrāk man klēpis bija tikpat svešs un neapzināts, kā sievietēm, kuras šodien nāk pie manis uz semināriem. Šodien es nespēju vairs iedomāties, kā es varēju dzīvot bez šīm zināšanām. Apgūstot šīs iemaņas un zināšanas, visu iespējams mērīt PIRMS un PĒC. Iegurnis vistiešākajā mērā ir dārgumu lāde, uz kuras mēs sēžam, tikai sākumā atslēga ir nolauzta un paslēpta.” – Jana Paegle


Uzzināsim-

  • vairāk par sievietes dzīves mazo ciklu jeb ikmēneša hormonālo ciklu, tā iepazīšana- ko tas pastāsta par mūsu veselības stāvokli un hormonālo līdzsvaru;
  • meditācijas praksi, kas vērsta uz sievietes ķermeņa pieņemšanu;
  • intīmā Fitnesa prakse: klēpja dziļās muskulatūras aktivizēšanas nodarbība;
  • kā izmantot zināšanas par ciklu, lai dabīgi izsargātos, nenodarot pāri savai sievietes veselībai
  • kā šīs zināšanas izmantot, plānojot grūtniecību veiksmīgai bērniņa ieņemšanai
  • un vēl, un vēl!

Pirms nometnes visas dāmas tiks aicinātas iesūtīt sevi interesējošos jautājumus, lai izglītošanās process un apskatītās tēmas būtu saistošas tieši Tev!

 

Kāpēc sievietes iegurnis, tā veselība un apzināšanās ir tik būtiska? Uzzinot par likumsakarībām sievietes klēpī un uzsākot treniņus, ķermenis saka paldies ar brīnišķīgu un enerģijas pilnu sava ķermeņa un pasaules izjūtu, veselīgiem procesiem mazajā iegurnī, kā arī harmoniskām attiecībām ģimenē un ar apkārtējiem.

 

“Esmu pateicīga liktenim, ka esmu tur, kur es esmu, un ka manī ir saplūdušas zināšanas no fitnesa, veselības mācības, vēderdejām, vumbuildinga, vēdiskās filozofijas un jogas nozarēm, kā arī no manas personiskās pieredzes. Tajā es vēlos dalīties ar katru manu semināru dalībnieci vai klausītāju, lai katra no jums kļūtu īpaša, skaista un vesela.

 

Krievijas skolas droši ķeras klāt intīmajai muskulatūrai, uzsvaru liekot uz seksualitāti, tas ir, strādā ar intīmajiem trenažieriem. Rietumiem ir spēcīgas skolas, kas pievēršas sievietes veselības aspektam, efektīvi attīstot iegurņa pamatnes muskulatūru. Abas jomas ir tik ļoti svarīgas un viena otru papildina, kā arī viena bez otras nav iespējamas.

 

Izstrādājot savas programmas, ņēmu vērā abu - gan rietumu, gan austrumu efektīvākās tehnikas, par mērķi izvirzot – maigu, apzinātu, juteklisku un patīkamu procesu, iepazīstot un atdzīvinot snaudošos muskuļus iegurnī.

 

Mans galvenais uzdevums ir un paliek palīdzēt sievietēm pamodināt “zelta muskulīšus” un viņas klēpi no miega, jo tieši tā šo stāvokli pirms sava klēpja apzināšanās var nosaukt.” – Jana PaeglePamata ādas kopšana ar Dr. Hauschka dabīgo kosmētiku!

Iemācieties izcelt savu dabisko skaistumu un individualitāti!

 

Šī būs lieliska iespēja ikvienai dāmai piedalīties iedvesmojošās apmācībās kopā ar Dr. Hauschka apmācību vadītāju un grima mākslinieci Jūliju Gūtmani. (Lasi interviju ar Jūliju šeit!)

 

 

Dr. Hauschka kosmētikas zīmols ir mans absolūts favorīts, 90% kosmētisko līdzekļu manā plauktā ir tieši no šī zīmola. Kāpēc? Tas runā pats par sevi – uzņēmuma filozofija, pie kuras šis zīmols aizvien pieturas, dabiskais sastāvs, efektivitāte.. tas viss tik ļoti rezonē, ka esmu iedvesmojusi ļoti daudz savu draudzeņu un paziņu pievērsties dabīgās kosmētikas lietošanai. Viss - sākot ar ķermeņa losjoniem un sejas krēmiem, līdz pat izcilai dekoratīvajai kosmētikai ar ēteriskajām eļļām – ir patiešām mani apbūris, tāpēc vēlos iepazīstināt arī Tevi ar šo zīmolu un dot iespēju vispirms to iztestēt uz savas ādas!

Šajā nometnē 2,5h garā apmācībā uzzināsi par Dr. Hauschka zīmola filozofiju, pamata ādas kopšanas līdzekļiem un to, ko nozīmē dabīgā ādas kopšana. Tev būs iespēja izmēģināt Dr. Hauschka ādas kopšanas produktus un praksē pielietot jaunatklātos ādas kopšanas trikus, ko mums iemācīs lieliskā Jūlija!

Pssst! Katra dalībniece saņems dāvaniņu no Dr. Hauschka!

 

Iņ Yoga

“Jo vairāk cilvēka dzīvē ir stresa, jo savilktāks un spazmātiskāks kļūst cilvēka ķermenis. Un otrādi – jo savilktāks kļūst un vairs dabiski atslābt nespēj cilvēka ķermenis, jo uzvilktāks vai kā citādi emocionāli neharmoniski jūtas cilvēks.”


YIN (Iņ) prakse ir pasīva fasciju (muskulāro saistaudu) stimulācija, kas ļoti labi papildina dažādas intensīvas, uz ķermeņa attīstīšanu un būvēšanu vērstas nodarbības, kā arī ir dziļi dziedinoša emocionālas pārslodzes, hronisku slimību un izdegšanas gadījumos. Pati ar Iņ jogu iepazinos pirms dažiem gadiem, izejot Iņ jogas bāzes kursu pie Tijas Kazākas. Kopš tā laika manu ikdienu regulāri papildina šī pasīvā fasciju joga. Tā ne vien padara kustīgāku un elastīgāku ķermeni, samazinot traumas un sastiepumus treniņu laikā, bet arī palīdz stiprināt un nomierināt nervu sistēmu, veicina organisma atjaunošanos, enerģijas vairošanos, harmonizē un līdzsvaro gan prātu, gan ķermeni.

 

Iņ jogas laikā pozas tiek noturētas vismaz 3 minūtes (visbiežāk 4-6 minūtes), kuru laikā tiek pasīvi stimulēts fasciju ķermenis, šādā veidā piekļūstot dziļākajiem saistaudiem- tos attīrot, stiprinot un atveseļojot. Šādā veidā iespējams piekļūt Ķīnas medicīnā pazīstamajiem meridiāniem un to sistēmām ķermenī. Tāpat kā adatu terapija stimulē šīs meridiānu sistēmas- atbrīvojot enerģiju un noņemot “enerģētiskos blokus” – arī iņ joga veicina enerģijas plūsmas atjaunošanos dažādās orgānu sistēmās, ar laiku veicinot un atjaunojot to darbību.

 

 

Fascijas, kuras cilvēka fizioloģijas un funkcionēšanas kopsakarību pētījumos vēl nesen netika nopietni ņemtas vērā, nu ir kļuvušas gluži vai par svarīgāko apspriešanas objektu ārstu, fizioterapeitu, masieru, veselības vingrošanas un jogas pasniedzēju vidū. Jo izrādās, arī fascijas, gluži kā atsevišķs, dzīvs organisms reaģē uz katru cilvēka emocionālo pārdzīvojumu un stresu, savelkoties un saspringstot. – Tija Kazāka, plašāks info šeit.

 

Tie, kas jau apmeklējuši mūsu nometnes, iņ jogu gaida ar nepacietību – tas ir kā pagrieziena punkts nometnē, restarts, atmošanās jaunā būtībā.. kaut kas maģisks notiek šīs prakses laikā.

 

Nometnes cena: 200 EUR

Vairāk informācijas par nometnes norises vietu, ēdināšanu u.c. informāciju meklē šeit.
Pieteikšanās: info@topivesels.lv

 

 

 

 

 

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!