Uztura un veselības jomā katru dienu notiek kāds jauns atklājums, kas visu apgriež kājām gaisā. Un tikai nepārtraukta izzināšana un kategorisma robežu nojaukšana ir vienīgais veids, kā efektīvi strādāt šajā nozarē. Ir jāmāk uzdot jautājumi, ir jāmāk "nezināt", lai varētu uzzināt no jauna.


" Tas ir ļoti svarīgi – laiku pa laikam Kļūt mazam, lai augtu liels." -Imants Ziedonis


Ir tik daudz un dažādu diētas veidu, uztura modeļu, medicīnas sistēmu un teoriju, kam lai tic? Es neuzskatu, ka kāda sistēma ir nepareiza, es cenšos neko nenoliegt, jo es zinu, ka katrs no mums ir unikāls. Un nekad nebūs tādas vienas formulas "Kā dzīvot visveselīgāk", jo tas ir ceļš, kas jāmeklē katram pašam.


Es varu būt ceļvedis, lai Tu atrastu sev piemērotāko dzīvesveida formulu, un kopīgiem spēkiem rastu ceļu pretī veselībai un vitalitātei!


Naturopāta konsultācijas piemērotas:

 • Cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot pašsajūtu un nodarboties ar veselības vairošanu;
 • Gremošanas trakta problēmu/diskomforta gadījumos;
 • Noguruma un nespēka gadījumos;
 • Autoimūnu saslimšanu gadījumos;
 • Artrīta un kaulu problēmu gadījumos;
 • Ādas saslimšanām;
 • u.c.


Naturopāta konsultācija iekļauj:

 • Praktiķa un klienta diskusiju par sūdzībām, pašsajūtu;
 • Fizikālie testi (iridoloģija, mēle, pulss, muskuļu tests);
 • Uztura ieteikumu izveidi ar/bez uztura bagātinātājiem/ārstniecības augiem;
 • Dzīvesveida ieteikumu plāns;

Konsultācijas notiek Āgenskalna klīnikā (vairāk info par konsultācijām un naturopātiju šeit!); atsevišķos gadījumos iespējams sarunāt izbraukuma konsultācijas.


Pirmreizējā konsultācija
ilgst 90minūtes, (maksa par konsultāciju 60eur), kuras laikā klientam tiek uzdoti dažādi jautājumi par veselības stāvokli un pašsajūtu, kā arī var tik izmantoti dažādi testēšanas līdzekļi, piemēram, muskuļu tests, iridoloģijas stikliņš, u.c., tiek veiktas konfidenciālas piezīmes.

Pēc konsultācijas tiek izstrādāts individualizēts naturopātisks uztura un dzīvesveida plāns. Klients tiek aicināts uz atkārtotu konsultāciju, lai vērotu progresu un turpinātu kopā strādāt pie pašsajūtas uzlabošanas plāna.


Atkārotā konsultācija
ilgst 40minūtes līdz 1 stundai, maksa par konsultāciju 35eur. Šajā konsultācijā mēs kopīgi pārrunājam grūtības un izdošanās un veicam izmaiņas plānā, ja nepieciešams.

Izstrādājot plānu var tikt rekomendētas uztura piedevas, zāļu tējas, audu sāļi, homeopātiskie un citi līdzekļi.


Lai pieteiktos konsultācijai, raksti uz
ance@topivesels.lvAtgādinu!

Es neesmu ārsts, uztura speciālists, dietologs vai cita veida ārstniecības persona, es neārstēju un konsultāciju laikā sniegtajai informācijai ir informatīvs raksturs. Savas zināšanas un diplomu (Nutritional Therapist) esmu ieguvusi Londonas Naturopātiskās medicīnas koledžā, kas man sniedz iespēju pilntiesīgi praktizēt kā uztura terapeitam tādās valstīs kā Lielbritānija, Vācija, Norvēģija, Somija, Šveice, Kiprā, Grieķijā, Itālija, Dienvidāfrika, u.c.