Cilvēkam ir jādara tas, ko viņš prot vislabāk! Mums patīk veselība un veseli, laimīgi cilvēki, tieši tāpēc tas, ko mēs protam vislabāk, ir pārliecināt, ka pozitīvas izmaiņas dzīvesveidā, var nodrošināt lielisku pašsajūtu un dzīves kvalitāti.

 

"Topi Vesels" komanda ir par veselīgu dzīvesveidu, par uzturu, par fiziskām aktivitātēm, par veselīgām domām un attiecībām ar apkārtējiem. Mums ir augsti standarti, kad runa ir par veselību, pārtikas produktiem, speciālistu profesionalitāti.

 

Ko mēs piedāvājam:

praktiskās nodarbības veselīgajā kulinārijā (iespējamas nodarbības darba kolektīviem)
Lekcijas par veselīgu uzturu un dzīvesveidu (iespējamas izbraukuma lekcijas)
Veselīgo kokteiļu/smūtiju jaukšanu ballītēs vai korporatīvajos pasākumos
Galda klāšana dabā (kā arī telpās!), izmantojot dabīgus materiālus, augus un ziedus
Veselīgo našķu gatavošanu bērnu ballītēm
Privātās konsultācijas
Nometnes


Mēs vienmēr piedomājam par produktu kvalitāti, iespēju robežās izmantojot tikai bioloģiski tīru pārtiku savās nodarbībās; izvērtējam ekonomiski izdevīgākos (bet aizvien iespējami veselīgākos!) risinājumus korporatīviem pasākumiem un ar lielāko atbildību uzklausīsim katru vēlmi no klienta.


Mēs apzināmies, ka vairāk par dzelžaini pareizu dzīvesveidu dzīvē ir jāgūst prieks un pozitīvas emocijas. Ja no tā, ko dari, negūsti prieku un nedod prieku otram, tad tas viss nav tā vērts!
Mēs vēlamies dāvāt prieku un mīlestību apkārtējiem caur to, ko mēs darām- caur labu un veselīgu ēdienu, caur iedvesmojošām lekcijām par uzturu un veselīgu dzīvesveidu, caur pakalpojumu sniegšanu veselības jomā.


Ja ar Tevi rezonē mūsu filozofija, būsim priecīgi sadarboties kādā no Taviem veselīgajiem pasākumiem:

  • Dzimšanas dienas ballītē;
  • Vecpuišu/Vecmeitu ballītē;
  • Korporatīvajos pasākumos;
  • Bērnu ballītēs;
  • Nometnēs;
  • u.c.

 

Ja vēlies redzēt "Topi vesels" komandu, vai kādu no pārstāvjiem savā pasākumā, vai Tevi interesē kāds cits pakalpojums, droši sazinies ar mums, rakstot uz info@topivesels.lv