30 dienas svārkos!


"30 dienas svārkos" nu jau ir ikgadējs pasākums sievietēm, kas norisinās 30 dienu garumā no 1. jūnija līdz 30. jūnijam. Šajā laikā mēs ģērbjamies svārkos, kleitās, ap gurniem sienam lakatus- audzējam sievišķību, seksualitāti, maigumu, trauslumu un sievišķo spēku! Pievienojies arī Tu!

Šis projekts radās 2015.gadā manu pārdomu par sievišķību, par sievietes lomu pasaulē, attiecībās un dzīvē rezultātā. Es daudz sev jautāju, kādai man ir jābūt, kā man ir jāuzvedas, kā audzēt sievišķību, kā mīlēt sevi, kā būt maigai un mīlošai.. šajā laikā arī tapa mani pirmie raksti par sievišķību- "Sievietes vīrišķajā pasaulē" un "Sievietes mīlestība- pret sevi". Tad nu es nolēmu, ka ir ne tikai gudri jāfilozofē un domās jāpārcilā tēma pēc tēmas, uzdodot sev tik daudz jautājumu, uz kuriem dziļi sevī pati viegli rodu atbildes, bet ir arī jārīkojas. Teorija bez prakses ir tas pats, kas deja bez mūzikas, un tā tapa mana ideja par 30 dienām sievišķības. 

 

Es mīlu kleitas un svārkus, taču biju atskārtusi, ka pati gandrīz vienmēr staigāju biksēs vai šortos. It kā sīkums, taču enerģētiski, staigājot biksēs, savu sievišķību es neaudzēju. Man radās ideja izaicināt sevi un 30 dienas staigāt tikai svārkos un kleitās, šādā veidā audzējot sievišķību no ārējā, fiziskā lauka, kā arī simboliski savai dzīvei piešķirot mazliet vairāk sievišķības.

 

 

Tā ir tik vienkārša prakse- staigāt svārkos, taču ikdienā mēs nemaz neapzināmies, cik ļoti mainās mūsu stāja, uzvedība, pat domas, kad staigājam svārkos. Uzvelkot kleitu, mūsu gaita, žesti un sajūtas kļūst maigākas un smalkākas, aug mūsu pašapziņa un seksualitāte. Es nesaku, ka staigājot biksēs mēs uzvedamies kā puišeļi, protams, nē! Bet kleitas pat neapzināti dod mums šo iespēju audzēt sevī sievišķās enerģijas- bez piepūles.

 

Kaut arī sākumā biju plānojusi izaicināt tikai sevi šajā sievišķīgajā 30 dienu pasākumā, es nolēmu, ka vēlos aicināt piebiedroties visas tās dāmas, kuras vēlas iesaistīties, audzēt savu sievišķību caur ļoti skaistu un elegantu praksi- 30 dienām svārkos! Tāpēc no 1. jūnija līdz 30.jūnijam ik gadu ģērbsimies kleitās un svārkos, pucēsimies, sajutīsim savu maigumu, trauslumu un spēku caur sievišķību. Apzināti dzīvosim 30 sievišķīgas dienas, piedomājot pie ikdienišķām lietām un darbiem, kurus varam apzināti veikt sievišķīgi un maigi.

 

  

 

Šo 30 dienu laikā mēs:

 

  • Ģērbsim kleitas, svārkus un citas bez-bikšu drānas, kas vairo mūsu sievišķību.
  • Piedalīsimies dažādos konkursos, kopīgos pasākumos - meistarklasēs, jogas nodarbībās, retrītos, lekcijās un vēl un vēl.. (aktuālā informācija Facebook lapā "30 dienas svārkos")
  • Dalīsimies savās pārdomās, publikācijās un rakstos par sievišķību, jauniegādāto kleitu bildēs mūsu Facebook lapā "30 dienas svārkos", atbalstīsim, motivēsim un būsim kopā savā sievišķībā. Pievienojies jau tagad, un dalies savās idejās, pārdomās un visā, kas gulst uz Tavas sievišķās sirsniņas!
  • Baudīsim kā kopīgi mēs kļūstam spēcīgas savā sievišķībā!

 

Pievienojies un audzēsim sievišķību kopā! :)

 

 

 

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB