Kas ir zilā gaisma, un vai tā bojā mūsu veselību?

Studējot naturopātiju, uzturzinātni un iedziļinoties dažādos vides faktoros, kas var būt par cēloni dažādiem fiziskiem diskomfortiem un pat saslimšanām, zilā gaisma (vai drīzāk tās pārmērība un intensitāte cilvēku dzīvēs) bija viens no maniem izpētes lauciņiem. Toreiz es iegādājos arī zilo gaismu bloķējošās brilles un man tas bija pārsteigums, cik ļoti citādāk es jutos- vakaros ātrāk nāca miegs un iemigt bija krietni vieglāk, miegs bija ciešāks un sajūta kopumā bija daudz možāka, kā arī acis nejutās nogurušas. Šajā rakstā par zilo gaismu, tās ietekmi uz veselību. Rakstu sagatavojusi Elza Pilsneniece, kas pārstāv uzņēmumu Blinkely Datorbrilles.

“Topi Vesels” grāmata atkal pieejama!

"Pirms atkārtoti izdot šo grāmatu, es biju ilgās pārdomās.. man šī grāmata šķita novecojusi, “to būtu nepieciešams uzlabot, papildināt, pārrakstīt” - teica mans iekšējais tiesnesis. Taču paskatoties dziļāk es sapratu, ka neko tā īsti nav nepieciešams mainīt, šī grāmata ir dzīva būtne, pilnīga, patiesa, jo tā ir veidojusies ar savu uzdevumu.. un ne man spriest par to, kādai tai ir vai bija jābūt, tā ir tāda, kāda tā var pildīt savu sūtību."

Seminārs topošajām mammām

Jau kādu laiku savā dzīvē es mācos caur mammas lomu- par sevi, par pasauli, par mīlestību un Dievu. Būt par mammu laikam ir ātrgaitas ceļš uz izaugsmi.. izejot cauri dažādām pieredzēm, jūtu sevī patiesu vēlmi dalīties praktiskās un arī ēteriskākās lietās un pārdomās. Man ir sajūta, ka manām pieredzēm ir pievienotā vērtība tikai tad, ja dalos ar sauso atlikumu, nevis paturu visu sev. Tāpēc aicinu Tevi uz mājīgā atmosfērā radītu semināru topošajām mammām.

Kā saglabāt sezonas produktus ilgāk svaigus?

Es esmu no tiem cilvēkiem, kam patīk iepirkt vairāk, veidot rezerves, sezonas labumus no pašiem audzētājiem pirkt ilgākam laikam uz priekšu, lai iepirkšanos padarītu retāku un nesāpīgāku. Tāpat arī dažiem produktiem to sezonas ir ļoti īsas, lai nesteidzīgi izbaudītu un nenokavētu un tāpēc gribas nopirkt vairāk... bet kur to visu likt? Kā uzglabāt, lai produkti netiktu izmesti, lai tie neietu postā? Par to šajā rakstā.

Menstruālās piltuves – videi, ķermenim un sociālai labsajūtai

Man ļoti patīk, ka aiz produkta stāv ne tikai skaista ideja, bet arī misija. Tāds ir zīmols OrganiCup - man ļoti patīk šī uzņēmuma filozofija, misijas apziņa, kā arī esmu sadraudzējusies arī ar pašu produktu, tāpēc šajā rakstā pastāstīšu Tev par to, kāpēc, manuprāt, menstruālās piltuves ir mūsdienīgs un nepieciešams risinājums sievietēm.

Marta atradumi 2020

Šis, 2020.gada marts ir pavisam neierasts - esam mazliet nolikti pie vietas (vairāk par šo tēmu un manām pārdomām lasi šajā rakstā "Koronavīruss, bailes un iespēja sākt apzināties"). Daudziem tas ir laiks, kad sakopt māju, izrevidējot nevajadzīgās mantas, citi nododas radošām nodarbēm, vēl kāds priecājas par atpūtu ar ģimeni. Šis laiks mums visiem ir svētīgs- laiks, lai pārdomātu. Un pa vidu pārdomām- laiks izdezinficēt māju ar kādu labu ēterisko eļļu un nodoties sirds meditācijai, palutināt sevi ar dabīgo kosmētiku un.. uzvārīt vegāno desu! Vairāk par šīm 3 pēdējām lietām šajā rakstā.

Koronavīruss, bailes un iespēja sākt apzināties

Es ilgu laiku klusēju, jo laikam gaidīju, kad norims. Šobrīd, kad nekas nav norimis un panika tikai aug augumā, manas sajūtas par šo lielo vīrusa traci ir nobriedušas, izkristalizējušās un kļuvušas pašai daudz skaidrākas, lai savu redzējumu nodotu arī Tev. Šis raksts nav eksperta, zinātnieka vai kāda vēl speciālista skatījums. Tas ir mans cilvēciskais viedoklis, mans redzējums (ne tikai uz šo vīrusa afēru, bet dzīvi kopumā), tās ir manas pārdomas un atziņas, kas balstās pašas pieredzē, tuvos informācijas avotos un iekšējā sajūtā, pārliecībā par Pasaules uzbūvi un Visuma likumiem.