#SievieteSvārkos mūsdienu versijā


Viss lielais trādi-rīdis ar svārku un kleitu nēsāšanu sievietēm 30 dienu garumā mani daudz apzinātāk ir pievērsis sievišķības audzēšanai un teoriju pierādīšanai praksē. Tāpēc ir tapis vēl viens raksts ar manām pārdomām par sievišķību, par manu jauno eksperimentu dzīves garumā- #SievieteSvārkos. Nekas jauns jau nav radīts, tikai atkal ķeru pārdomas, šoreiz iedvesmojoties arī no Intas Blūmas grāmatas "Latvietes Karma".

Jau šajā rakstā ieskicēju to, kā primitīva svārku un kleitu valkāšana dienu no dienas izmainīja manu ikdienu un kā es šo praksi esmu apņēmusies sasaistīt ar savu dzīvi, ar savu attieksmi un uzvedību. Par #SievieteSvārkos eksperimentu rakstu:

 

"Tas ir simbolisks apzīmējums sievietes tēlam, kurš spēj radīt no nekā, mīlēt, neko neprasot un dzīvot piepildītu dzīvi harmonijā ar sevi un pasauli. #SievieteSvārkos padara vīrieti par vīrieti biksēs, hehe, ja Tu zini, ko es ar to domāju! ;)"

 

 

Kas ir #SievieteSvārkos mūsdienu versijā?

Mēs dzīvojam vīrišķā pasaulē (par to vairāk rakstā "Sievietes vīrišķajā pasaulē"), un tāpēc esam radušas sevi nocietināt, būt stipras, varošas, jo mums taču jāuztur ģimene, jāmaksā par īri, par pārtiku par.. mums ir jādara viss, jo citādi nekas nenotiks. Šādi, iespējams, domā arī daļa sieviešu, kuras šo rakstu izvēlējušās lasīt.

 

Un pilnīgi absolūti droši Tu vari manī arī neklausīties, un manas pārdomas nepieņemt, jo vēl pagaidām man nav vīra, bērnu un arī par mājokli vēl šobrīd es nemaksāju, taču, šo apzināšanās ceļu es sāku jau tagad, lai tad, kad tas viss man būtu, es dzīvotu saskaņā ar dabas un Visuma likumiem, un mana ģimene- vīrs un bērni- būtu laimīgi, jo viss būtu dzīvē sastājies pa plauktiņiem. Es vēlos būvēt ģimeni uz pamatiem, kas ir izturējuši laika slodzi, uz tiem, kas ir dabas likumi. Uz pamatiem, kas balsta, nevis grauj.

 

#SievieteSvārkos ir mans eksperiments, kurā es pati mācos to visu radīt un ieaicināt savā dzīvē. Tas ir eksperiments, kurā sieviete, dzīvojot šajā mūsdienu straujajā pasaulē, spēj darīt ar mieru un harmoniju. Sieviete, kura pelna naudu, vada uzņēmumu, pienaglo gleznu pie sienas, bet visu to dara bezgala sievišķīgi, ir tā būtne, kuru saucu par "Sievieti svārkos". Svarīgākais ir KĀ? mēs darām darbus, dzīvojam dzīvi, attiecamies pret cilvēkiem sev apkārt un veidojam attiecības. Sievišķīgi ir atbilde, ja ieviešam eksperimentu #SievieteSvārkos arī savā dzīvē.

 

Kā būt Sievietei Svārkos, esot biksēs?

Tas ir tas pats, kas pienaglot gleznu pie sienas- dziedi, to darot, smejies, priecājies, sajūsminies par skaisto bildi. Darot visus it kā vīrišķīgos darbiņus, atrod veidu KĀ Tu to vari izdarīt maigi, caur skaisto, tici man- visu var- piepildot ar mīlestību. Un tikai tad, kad Tu dari caur vīrišķās enerģijas prizmu- ar agresiju, dusmām, stresu- tikai tad, Tu piekūsti, tikai tad Tu dienas beigās esi izsmelta, tikai tad prasās vīna glāzi, lai no pārguruma varētu iemigt.

 

Skrien, dari, rīko, organizē, tiecies - tikai dari to maigi, vienmēr ar smaidu uz lūpām, vienmēr pasmejoties pašai par sevi.

 

Starp citu, nesen klausījos kārtējo bulletproof radio epizodi, kurā kāds spečuks neiroloģijas un prāta gudrībās zināja teikt, ka mums katram dienā vismaz 5 reizes jāpasmejās pašiem par sevi- tad mūsu smadzenes būs veselas, noskaņojums labs un imunitāte priecīga! :)

 

Dari darbus saudzējot sevi, ja Tev ir vīrietis blakus, kurš var kaut ko izdarīt Tavā vietā- palūdz, un nekad neaizmirsti pienācīgi pateikties. Vīrietis, cilājot smagas kastes, pieliekot plauktiņu pie sienas, salabojot virtuvē skapīti, gūst enerģiju, jo tā viņš sevī audzē vīrišķību- viņš dara sievietes labā, viņš dara vīrišķīgu darbu un viņš beigu beigās jūtās kā uzvarētājs, jo sieviete ir laimīga un viņa ļoti ļoti par to pasakās. Šī enerģijas apmaiņa sīkajās lietās ir tā, kas ar katru reizi padara jūs stiprākus- gan katru atsevišķi kā indivīdu, gan kopā kā pāri (ja jūs esat!). Sīkumi lielās lietas padara iespējamas, un ieguvēji būs abi.

 

Un pat tad, ja Tev apkārt nav ne viena. Tas nav attaisnojums, kāpēc nebūt Sievietei Svārkos un naudu nepelnīt sievišķīgi. Viss jau ir tajā, kā Tu jūties to darot. Ja Tu jūties pārgurusi, dusmīga, vientuļa- tas jau ir signāls, ka enerģijas neplūst brīvi, ka esi iestūrējusi vīrišķīgajā pasaulē, un tāpēc arī nenāk tas brūtgāns, jo viņš nejūt Tevī to maigumu, mieru un harmoniju, kas ir tas, ko viņš izmisīgi meklē.

 

 

Par to kā #SievieteSvārkos savaldīs brunču mednieku!

Mēs visi zinām, ka vīrietis ir mednieks pēc savas būtības, dabas, instinkta un visa pārējā- tā tas vienkārši ir. Un tas ir labi, jo tieši šis instinkts ļauj vīrietim uzturēt ģimeni un nodrošināt savējos ar visu nepieciešamo. Taču mūsdienās mednieka instinkts ir pārvērties par salauztu siržu aleju, kad vīrietis ceļo pie vienas, tad pie otras- varbūt baudas dzīts, varbūt sava Ego apmierināšanai, varbūt spēles dēļ.. taču ieguvējs nav ne viens. Vīrietis tērē savu enerģiju un potenciālu, un galu galā pazaudē cieņu, sasmērē imidžu un aiz sevis atstāj iztērētas meitenes un ievainotas sirdis. Bet vīrietis turpina skriet un dzīties pēc baudas un stimulācijas, jo viņš neuzlādējas ne no vienas. Un te ir laiks runāt par lomu Sievietei Svārkos.

 

Tikai tā sieviete, kura cienīs sevi, mīlēs sevi, kura savā ikdienā audzēs sievišķību, harmoniju un mīlestību, kura no sava vīrieša neko citu negribēs, kā pati viņu mīlēt, cienīt, slavēt visām savām meitenēm, sajūsmināties par sava vīrieša idejām, lai kādas tās arī būtu- būs tā, kura liks piestāt izsalkušajam medniekam.

 

Sieviete, kura bauda sevi, bauda katru brīdi, kura dod patvērumu savam vīrietim, nevis kladzina, ka ATKAL NAV IZNESTA MISKASTE!!!! būs tā, kura noturēs viņu, jo viņš vienmēr gribēs atgriezties tur, kur jutīsies kā varonis, kā uzvarētājs, kā vīrietis, kurš var visu.

 

Vīrietim ir svarīgi pierādīt sevi, būt labākajam, būt pirmajam, būt pārākam, un tā sieviete, kura viņam liks justies tieši tā- būs tā īstā un vienīgā, pie kuras atgriezties.

 

 

Par seksu runājot. Kāpēc brunču medniekam nekad nav gana?

Šeit nerunāsim par pašnovērtējumu, Ego apmierināšanu un citām nebūšanām, bet paskatīsimies tieši uz mijiedarbību starp diviem dzimumiem, ja reiz runājam par Sievietēm-tām, kuras svārkos!

 

Seksa laikā vīrietis no sievietes saņem radošo, garīgo enerģiju un iedvesmu- enerģiju, kuru vīrietis var materializēt dzīvē- biznesā, ģenerējot jaunas idejas, gūstot panākumus. Viņa enerģijas daudzums ievērojami palielinās. Seksa laikā sieviete no vīrieša uzņem fizisko enerģiju, ar kuru viņa tālāk var turpināt kalpot un darīt savus ikdienas darbiņus. Tā ir veselīga mijiedarbība partnerattiecībās, kad notiek apmaiņa ar fizisko un garīgo enerģiju starp vīrieti un sievieti. Taču ne vienmēr šī apmaiņa notiek.. Trāpīgāk to citēju Intas Blūmas vārdiem no grāmatas "Latvietes Karma":

 

"Katrs vīrietis zemapziņā nojauš, ka tikai kopā ar īsto sievieti viņš būs patiesi spēcīgs. Tik spēcīgs, ka pat ikdienas pienākumi un darbi nesīs prieku. Viņš meklē šo spēku sievietē vai sievietēs, bet neatrod. Viņš iekšēji dusmojas un nesaprot, kādēļ pēc īslaicīga apmierinājuma jūtas iztukšots un cerētais spēka un iedvesmas pieplūdums nerodas. Viņš mēģina vēl un vēl, jo zina, ka ar mijiedarbību, mīlēšanos, seksu, pieskārieniem var gūt šo spēku. Bet nezina, ka sievietes atdodas, bet neatdod.. Un nezina, ka tikai un vienīgi mīlestība ir priekšnoteikums, lai sieviete vēlētos un varētu atdot savu enerģiju. Tikai patiesi mīloša sieviete, kas uzticas un jūtas droša, ka viņu mīl, ir spējīga atdot šo enerģiju.

 

Vīrieši baidās teikt, ka mīl, baidās apdāvināt un lutināt savu sievieti, jo bīstas tikt izmantoti. Bet sievietei, lai viņa varētu uzticēties un patiesi mīlēt, vajag tapt dziedinātai no bailēm, ka viņu var pamest, pazemot, nodot. To izprotot vīrietis var dziedināt sievieti. (..) Sieviete atvērsies un spēs atdoties visā pilnībā, enerģijas apvienosies, savīsies, un šīs attiecības iegūs pavisam citu, jau dievišķu līmeni.

 

Katra sieviete var dziedināt savu vīrieti, nešauboties par viņu, atbalstot viņu, iedvesmojot un mīlot. "

 

Pēdējais teikums ir atslēga manam apzīmējumam #SievieteSvārkos. Dāmas, lai top!

 

  

#SievieteSvārkos noslēgumam

 

"Arī vēdās ir teikts, ka vīrietis ir baudītājs, bet sieviete ir baudas sniedzēja. Šeit ietilpst jebkura bauda, ieskaitot seksuālo un ēšanas baudu, arī vēlmi pēc harmoniskas un mājīgas vides. Tas nozīmē, ka sievietes uzdevums ir radīt vīrietim ērtu un mājīgu pasauli."-Inta Blūma, "Latvietes Karma"

 

Ja attiecības nestrādā, ja tās jūk un brūk.. man ļoti gribētos teikt, ka tā ir tieši sieviešu neizdarība, jo attiecības ir sieviešu darbs un profesija. Mums, dāmām, partnerattiecības ir svarīgākā realizācija dzīvē, un tāpēc, ja kaut kas nesanāk, tieši mēs cepamies visvairāk. Vīrieši realizējas biznesā, sasniegumos, sociālajā dzīvē, viņiem svarīgākais ir rezultāts un mērķa vajāšana un sasniegšana. Un, ja attiecībās šīs atšķirības izprot kaut tikai sieviete, tur jau viss var salikties pa plauktiņiem.

 

Vieda dāma darīs visu, lai radītu auglīgu vidi vīrieša panākumiem. Citas sarauks pieri- kāpēc man viss ir jādara viņam? Kāpēc man jākalpo? Kāpēc tas, kāpēc šitas?

 

Var jau būt, ka es kļūdos, bet, manuprāt, tā ir mūsu misija- kalpot, mīlēt, dot un radīt. Manuprāt, ir tik skaisti, ka Tu kā sieviete apzinies, ka vienīgais, ko vēlies dzīvē ir radīt- brīnišķīgu un harmonisku vidi mājās, patvērumu savam varonim, baudu virtuvē un baudu guļamistabā. Manuprāt, tā ir ārkārtīgi liela enerģija sievietei, kad viņas dzinulis ir kalpot vīrietim.

 

 

Es gribu kalpot viņam. Mīlēt. Dot. Un radīt.

Bet vispirms es sākšu ar sevi.

#SievieteSvārkos

 

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB