30 dienas svārkos - izaicinājums vai ikdiena sievietei?


Izaicinājums tērpties svārkos un kleitās veselu mēnesi dāmām tiek mests jau otro gadu pēc kārtas. Jau pagājušo gadu (2015.gada jūnijā) izaicinājums guva negaidīti lielu atsaucību, taču šogad iesaistās ne tikai dāmas, bet arī uzņēmumi, kas dāmas lutina. Kāds varbūt teiks, ka tā ir kārtējā mārketinga kampaņa ar iespēju nopelnīt, kāds pavīpsnās, ka ar kleitu vien sievišķībai ir par maz, kādai sievietei tas vispār neliksies kā izaicinājums, jo bikšu skapī nemaz nav. Padalīšos ar savām izjūtām par šo.

30 dienas svārkos - izaicinājums vai ikdiena sievietei?
Foto: "Cartiero by feelings jump" - apģērbu dizaina zīmols Latvijā

Sievišķība tur, sievišķība te!

Šis ir laiks, kad par sievišķību tiek runāts daudz- blogi un sieviešu interneta portāli cilā tēmu no tēmas par to, kādai jābūt sievietei, kā jāģērbjas, kā jāizturas pret vīrieti, kā būt dievietei un kā mājās neskrūvēt skapīti pašai, bet palūgt to izdarīt vīrietim. Arī žurnāli izvēlas šīs tēmas, tāpat tiek organizēti daudz un dažādi pasākumi, kampaņas un lekcijas. Man tas viss liekas skaisti un nepieciešami, taču svarīgākais šajā informācijas jūklī atrast to, kas der Tavai dvēseli vislabāk, jo ne visas grib būt maigas un dievišķas, ne visām der viena pieeja, viena formula, kā justies labi savā sievišķībā.

 

Šī izaicinājuma liels bonuss ir tas, ka visa mēneša garumā tiek piedāvātas ļoti daudzveidīgas lekcijas un nodarbības katrai gaumei. Un ne vienmēr tas ir par sievišķību kā tādu, bet par katras dvēseles iekšējiem pārdzīvojumiem un neatlaistām traumām, kas neļauj šodienu baudīt tādu kāda tā ir un neļauj atvērties mīlestībai, laimei un harmonijai.

 

Man personīgi šis izaicinājums ir liela dāvana- sastapt tik daudz fantastisku lektoru un pasniedzēju, klausīties tik dažādos veidos kā palīdzēt atrisināt sevī iestagnējušās domas un sakrājušos pārdzīvojumus, un pats galvenais- redzēt, ka tas, ko esmu radījusi (kopā ar kolēģi Daigu Bitēnu) iedvesmo un palīdz citām sievietēm.

 

Mani reizēm līdz sirds dziļumiem aizkustina nodarbību laikā birdinātās asaras, atklāsmes, atvieglojumi.. vārdi "paldies, man tas bija vajadzīgs". Var jau būt, ka pati svārku valkāšana ir kaut kas primitīvs, bet tas, ko var iegūt šī izaicinājuma nodarbībās (aromaterapijā, cigun, jogā, psihoterapijā, u.c.) ir kaut kas neatsverams. Tas iedvesmo turpināt organizēt šādas kampaņas, kurās sievietes izveido tādu kā "māsu" kopienu (angl. "sisterhood") un rada drošu vidi emocijām, sajūtām, kur viss pateiktais paliek starp mums, kur neviena netiek tiesāta, kur visas ir vienlīdzīgas būtnes. Tāda spēcīga vibrācija pārņem, kad visas spēcīgās sievietes sanāk vienkopus, lai viena otru atbalstītu.

 

 

Kaut kāds spēks tajos svārkos ir!

Reti kurš no mums spēj būt pilnīgi nesatricināms un ārējo faktoru neietekmēts. Ārējie apstākļi ietekmē cilvēka iekšējās sajūtas, darot mūs priecīgākus vai tieši otrādi- skumdinot vai sadusmojot. No šāda rakursa var apskatīt arī svārku valkāšanu ikdienā. Apģērbs ir ārējs faktors, kas nereti var ietekmēt tieši sievietes, viņu labsajūtu vai noskaņojumu. Tik bieži šī izaicinājuma laikā esmu dzirdējusi dāmas sakām

 

"Velkot svārkus, man mainās stāja- mugura iztaisnojas, krūtis atveras un deguns paceļas augstāk!"

 

"Ar svārkiem ikdienā ir sajūta, ka visas lietas var izdarīt daudz skaistāk un vieglāk!"

 

"Ikdienas pienākumus un skriešanas tik ļoti nenogurdina, jo esot svārkos ir tāda kā svētku sajūta."

 


Šīs atziņas liecina par to, ka primitīva svārku valkāšana var radīt daudz patīkamu sajūtu, kas padara ikdienu laiskāku un vieglāku. Tas ir tikai ārējs faktors, kas var radīt pārmaiņas iekšēji- kaut uz brīdi, līdz atrod veidu, kā šo sajūtu saglabāt vienmēr!

 

Izaicinājums "30 dienas svārkos" nepozicionē svārku un kleitu valkāšanu kā risinājumu jebkurai sievietes problēmai, kā tas atsevišķos gadījumos tiek komentēts. Svārki šajā izaicinājumā kalpo kā simbols, lai atgādinātu mums, sievietēm, ka par sevi un savu labsajūtu- fizisko un emocionālo, ir jārūpējas ik uz soli un tikai mēs pašas esam par to atbildīgas.

 

Kādai šis izaicinājums piepildījis drēbju skapi ar skaistām kleitām, cita iemācījusies šūt, vēl kāda atradusi savu sirdslietu vai hobiju un vēl kāda, kā piemēram es, vienkārši baudu prieka sajūtu, kas rodas redzot kā vairojas labais un pozitīvais sievietēs šī izaicinājuma laikā.

 

Publikācijas:

 

Liels paldies visiem pasniedzējiem, kas iesaistījušies šajā izaicinājumā- Jūs visi esat daļa manas laimes, un visu to sieviešu laimes, kuras noklausoties Jūsu lekcijas ir kaut ko ieguvušas. Paldies visiem uzņēmumiem, kuri tik aktīvi iesaistās, ne vien piedāvājot dažādas atlaides un atvērto durvju dienas, bet arī aicinot uzņēmuma darbinieces piedalīties akcijā! Liels paldies "Cartiero by feelings jump" uzņēmumam par skaistajiem svārkiem, kuru modernā baltu zīmju josta piešķir latvisku noskaņu ik uz soļa! :)

 

Cartiero by feelings jump ir jauns augstas kvalitātes apģērbu dizaina zīmols, kura apģērbi sevī ietver latvju rakstus mūsdienu izpildījumā.

 

Cartiero by feelings jump piedāvā sievišķīgus svārkus, kas izceļ katras sievietes auguma aprises. Katriem svārkiem piemīt sava burvība – krāsas, apdruku raksti un ieloces. Katra apģērba pamatā ir rūpīgi lolota ideja, kas vēlāk tiek uzskicēta, līdz pārtop par taustāmu sajūtu lēcienu.

 

Zīmols ir parūpējies par īpašu piedāvājumu izaicinājuma dalībniecēm – šomēnes, pērkot garos svārkus (88.00 EUR) vai īsos svārkus (78.00 EUR), Cartiero by feelings jump dāvina baltu blūzīti (redzama attēlā).

 

Es ar Daigu esam absolūtā sajūsmā par šiem svārkiem, tāpēc aicinām arī Tevi sagaidīt Jāņus šādos skaistos brunčos (ja vien Tev pūrā nav austie latviešu tautu svārki! :))

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB