Inta Blūma "Latvietes Karma"


Es domāju, ka mani mīļie lasītāji jau sen ir pamanījuši, ka pēdējā laikā esmu pastiprināti aizrāvusies ar sievišķības kultivēšanu un izkopšanu savā dzīvē, mācīšanos būt sievietei katru dienu atkal un atkal, jo mūsdienu pasaulē to ir tik viegli aizmirst, tik viegli atiet no šīs maigās esības. Intas Blūmas grāmata "Sievietes Karma" nāca īstajā brīdī, īstāk un patiesāk vairs nevarēja.

Ne par velti mums tautā ir labi palietots teiciens- viss notiek tieši tā, kā tam ir jānotiek. Ne par ātru, ne par vēlu, bet tieši tad un tieši tā kā tas ir paredzēts. Viss ir uz labu!

 

Arī grāmata "Latvietes Karma" pie manis atnāca īstajā brīdī kā punkts uz "i", kā kulminācija. Gan tāpēc, ka jau ilgi šis temats- kā būt sievišķībā- nodarbina manu prātu, bet arī tīri personīgu iemeslu dēļ, jā, pretējā dzimuma un tā mijiedarbošanās manā dzīvē dēļ. Vairāk par manām pārdomām lasi rakstā "#SievieteSvārkos mūsdienu versijā".

 

Pirms sāku savas pārdomas par šo vērtīgo atgādinājuma rokasgrāmatu (jā, tieši tā es to saucu!) es minēšu, ka šī grāmata ir jāizlasa ikvienai- jaunai, ne tik jaunai, jebkurai dāmai, meitai, sievai, mammai, vecmammai, māsai. Visām! Šo grāmatu būtu jāiekļauj obligātās literatūras sarakstā skolās, un patiesībā tā būtu vērtīga lasāmviela arī kungiem.

 

Inta Blūma savā grāmatā stāsta par ārkārtīgi dziļām tēmām, aizskarot trakus pārdzīvojumu stāstus, taču tas viss pasniegts tik ļoti viegli, baudāmi, uztverami, nepiespiesti.. tik ļoti saprotami, ka diezin vai kādai vēl rastos jautājumi.

 

Apskatot vīrišķo un sievišķo enerģiju čakru līmeņos, partnerattiecībās, sadzīvē, dzīvē, autore sniedz lieliski uzskatāmu materiālu par to, kāpēc reizēm kaut kas nesanāk, reizēm attiecības jūk un brūk, un kas būtu jāmaina, lai mēs tomēr iemācītos dzīvot laimīgi, ar visiem saviem dzīves piešķirtajiem skolotājiem (jā, jā, attiecību partneri ir mūsu tiešie skolotāji!). Tiek piedāvāti arī pieredzes stāsti no sievietēm, kuras dalījušās savos ceļos un neceļos, taču jāsaka, ka tie mani uzrunāja vismazāk. Varbūt reizēm nevarēju savilkt kopā tekstā apskatīto ar piemēroto pieredzes stāstu, bet tas ir absolūti mans subjektīvs viedoklis, jo es ticu, ka katrs saredz to, kas tam ir jāsaredz, arī caur šiem stāstiem. Varbūt mana mācība un informācija, kas dotajā brīdī bija jāsaņem, tika man nodota caur Intas vārdiem.

 

Katrā ziņā tā ir grāmata, kurai ir jābūt katrā mājā, katrai dāmai rokassomiņā.

 

Citāti:

 

"Vīrieši partnerattiecībās ienes visu to, kas saistīts ar fizisko pasauli, turpretī mēs, sievietes, -to, kas saistīts ar garīgumu. Vīrietis rūpējas par to, lai būtu mājvieta un lai sieviete justos drošībā. Sieviete šo vietu piepilda ar harmonijas, miera, mājīguma un mīlestības enerģiju."

 

"Kā mēs šodien jūtamies, rīkojamies, tādu rītdienu mēs radām."

 

"(..) kādu ēsmu uzliksi, tādu zivi dabūsi. Sievietes ēsma ir viņas enerģija, iekšējā harmonija, spēja pieņemt un spēja dot."

 

Topi Vesels iesaka

 

 

Topi Vesels iesaka Intas Blūmas grāmatu “Latvietes Karma” un šī grāmata pilnīgi noteikti būs mana rokasgrāmata turpmākajā ceļā, jo.. atkārtošana taču ir zināšanu māte, un lai arī mums katrai dziļi dvēselē visas šīs gudrības, patiesības un tā gaisma, ko saucam par beznosacījuma mīlestību, mājo, ir tik viegli ļauties prāta slazdiem un to visu caur Ego pasauli atstāt novārtā.

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB