29.jūnijs - 2.jūlijs

"Zvaigžņu kalnos"

(35 km no Rīgas)

 


Lielā pieprasījuma dēļ izveidojām vēl vienu mierpilnu nometni sievietēm, kas tāpat kā pirmā vasaras nometne būs vērsta uz iespēju sievietēm relaksēties, pabūt pie dabas, atpūsties, ķert siltos saules starus un paralēli miera baudījumam izzināt sevi, savu sievišķību, vairot savu iekšējo spēku un mācīties sevi par sevi parūpēties gan emocionāli, gan caur ēdienu, gan caur ķermeni. 

 


Ciguns sievietei

Šīs nometnes galvenā varone būs Santa Ķempele (par Santu vairāk lasi šajā rakstā), kura mūs vedīs Cigun ceļojumā caur lekcijām, praktiskajām nodarbībām un meditācijām- īpaši piemērotām sievietēm.

Teorētiskajā nodarbībā “Piecas stihijas” (KOKS-> UGUNS-> ZEME-> METĀLS-> ŪDENS-> KOKS) noteiksim katra savu iedzimto stihiju. Uzzināsim:

  • kā tā izpaužas personības raksturā;
  • kā stihijas ietekmē savstarpējās attiecības pārī, ģimenē, kolektīvā;
  • kā dabas stihijas ietekmē cilvēka fizisko, emocionālo un psihisko veselību;
  • kā arī mācīsimies vienkāršus un praktiskus paņēmienus, kā līdzsvarot piecu stihiju ciklu un gūt enerģiju ikdienas labsajūtai.Santa mums atgādinās arī to, ka sievietes augstākais uzdevums ir vairot mīlestību uz Zemes, vadot mūs cauri darbam ar radošo jeb seksuālo enerģiju- DAO IŅ.

“Sieviete ir kā mīlestības avots, kas iedvesmo vīrieti, bērnus un visu apkārtējo vidi. Taču Rietumu civilizācijas straujā ikdiena ir atrāvusi sievieti no viņas dabiskās vides un atjaunošanās avota. Sievietes vairo savu ārējo pievilcību izmantojot krāšņo skaistuma industrijas piedāvājumu, taču nepilnvērtīgi izmantots palicis iekšējais resurss- seksuālā enerģija. Enerģija, kas nodrošina hormonālo līdzsvaru, līdz ar to pareizu visa organisma uzvedību. Enerģija, kas liek mirdzēt acīm, vibrēt mīlestības čakrai un ierosināt radošos procesu.” – tā Santa par sievišķību un DAO IŅ praksi.


Smaržas dvēseles dziedināšanai

Es esmu patiesi pateicīga, ka šajā nometnē ar mums kopā būs arī Inita Krūmiņa – psiholoģe, aromaterapeite ar vairāk kā 20 gadu pieredzi praktizējot dažādas garīgās prakses, tajā skaitā šamanismu un sūfismu. Initas dziļais un šamaniskais tēls runā pats par sevi- es burtiski iemīlējos viņas vadītajā ēterisko eļļu praksē 2016.gada jūnijā “30 dienas svārkos” ietvaros.

Šajā nometnē Inita mums vadīs dziedinošo smaržu nodarbību, kur katra dalībniece varēs uzjaukt tieši sev piemērotu un atbilstošu smaržu. Gatavosim 100% dabīgas dziednieciskas smaržas. Dabīgās smaržas sastāv no augu ēteriskajām eļļām un augu ekstraktiem. Cilvēka āda un dabīgās ēteriskās eļļas saskarē veido jaunus, dzīvus savienojumus un interesantas smaržu nianses. Ēteriskās eļļas ir dabiskas augu valsts smaržvielas, tāpēc ļauj Tev radīt savus individuālo smaržu maisījumu. Šāda smarža ir unikāla, jo tā ir enerģētiski dzīva, ar mīlestību un pozitīvām domām uzlādēta, tāpēc ne tikai labi smaržo, bet uzlabo garastāvokli un iedarbojas aromterapeitiski uz visa cilvēka būtību, to līdzsvarojot. Turklāt katrai eļļai ir sava nozīme, tādēļ tā arī strādā uz cilvēka vēlmēm. Tas ir ērts risinājums tiem, kuri cieš no alerģiskām reakcijām uz sintētiskām smaržvielām, taču vēlas iekdienā lietot smaržas.

“Mans darbs ir palīdzēt cilvēkiem labāk saprast pašiem sevi! Dzīvot saskaņā ar sevi, būt brīviem, gan iekšēji, gan ārēji- būt neatkarīgiem no tā, ko domā un grib citi, būt brīviem savās izvēlēs. Mani pavadoņi šajā ceļā ir ēterisko eļļu būtnes, kas mani pavada starp fizisko un garīgo pasauli palīdzot iepazīt cilvēkiem viņu patieso un dziļāko būtību.


Ēteriskās eļļas brīnišķīgi darbojas visos plānos – tās strādā ar cilvēka fizisko ķermeni, palīdz psihoemocionāli un vēl nokļūst līdz cilvēka visdziļākajām dvēseles dzīlēm, kur glabājas cilvēka visdziļākās vēlmes, traumas un resursi. Ar ēterisko eļļu palīdzību, caur savām ķermeniskam sajūtām un meditāciju to visu var apzināties, ja nepieciešams dziedināties, transformēt un sākt savu dzīvi jau jaunā kvalitātē. Un es esmu pateicīga, ka man ir dota iespēja ar šīm zināšanām dalīties ar citiem, lai dzīves kļūst brīnišķīgākas, harmoniskākas un piepildītākas. Cilvēks, kas dzīvo saskaņā ar savu patieso es, vienmēr spēs atrast sevī kaut drusciņ iemeslu būt laimīgam.” – Inita Krūmiņa

 


Baha ziedi – caur puķēm par emocijām

Baha ziedu terapija ir kaut kas, ko es savā dzīvē izmantoju periodiski – kad jūtu, ka vajag. Tā kā mana mīļā mamma Indra ir izmācījusies un izstudējusi Baha ziedu terapiju, kā arī plaši piekopj to praksē, manās mājās vienmēr stāv visa Baha ziedu sērija un katrai emocijai vai dzīves situācijai es plauktiņā varu atrast vajadzīgo esenci. Taču paturēt šo vienkāršo un dziedinošo rīku tikai sev būtu grēks, tāpēc šajā nometnē dalīsimies zināšanās arī par Baha ziediem un kā tos ikviens var izmantot sev par labu.


Baha ziedu terapiju izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē, lai rūpētos par savu emocionālo labsajūtu un līdz ar to arī par slimību profilaksi, jo, kā novēroja Edvards Bahs, iekšēji līdzsvarotam cilvēkam ir arī spēcīga imunitāte. Baha ziedu terapija ir dabiska, efektīva un vienkārša metode, kuru pa spēkam apgūt ir ikvienam pieaugušajam, kuram nav sveša cilvēka daba. Nav nepieciešama medicīniskā izglītība, lai iemācītos izprast Baha ziedu terapijas būtību. Tātad ikviens no mums, ja vien ir vēlēšanās, var palīdzēt sev, savai ģimenei, radiniekiem un draugiem. – www.ziedu-energija.lv

 

 

Deju meditācija – izdejo visu, kas uz sirds!Man vienmēr ir bijusi īpaša kaislība pret dejošanu. Ritmi. Melodija. Lirika. Un kustība, kas liek skudriņām pārskriet pār ķermeni.. Esmu uzsākusi darbu pie jauna projekta, kas man pašai ir palīdzējis sakārtot sevi daudzos līmeņos un ir pienācis laiks ar to dalīties. Vairāk par to lasi šeit!Svētku make-up un pamata ādas kopšana ar Dr. Hauschka dabīgo ādas kopšanas un dekoratīvo kosmētikuŠī būs lieliska iespēja ikvienai dāmai piedalīties iedvesmojošās apmācībās kopā ar Dr. Hauschka grima mākslinieci Jūliju Gūtmani un Dr. Hauschka treneri Olgu Ļesņikoviču - Riņķi.


Pirmajā daļā uzzināsiet par Dr. Hauschka zīmola filozofiju, pamata ādas kopšanas līdzekļiem un to, ko nozīmē dabīgā ādas kopšana. Otrajā daļā jūs sagaida jaunās dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas demonstrācija, praktiski ieteikumi un iespēja uzzināt par pavasara make-up tendencēm, kā arī iespēja izmēģināt Dr. Hauschka ādas kopšanas produktus un praksē pielietot jaunatklātos make-up trikus! Iemācīsimies izcelt savu dabisko skaistumu un individualitāti!

 

 

Vairāk informācijas par nometnes norises vietu, ēdināšanu u.c. informāciju meklē šeit.
Pieteikšanās: info@topivesels.lv


 

 

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

Svētku make-up un pamata ādas kopšana ar Dr. Hauschka dabīgo ādas kopšanas un dekoratīvo kosmētiku!