Mārtiņš Rozenbergs – “Topi Vesels” nometņu “veterāns”


Ar Mārtiņu esam pazīstami jau dažus gadus, viņš bija treneris, ar kuru kopīgi uzsākām organizēt mūsu pirmās vasaras nometnes. Saskanīgā sadarbība, pozitīvā nometņu gaisotne un abpusēja patika pret šiem vasaras piedzīvojumiem arī šogad ir savedusi mūs kopā, lai aizvadītu trešo, beidzamo 2017.gada vasaras sezonas nometni. Mēs ticam, ka būs tik pat labi un vēl labāk kā toreiz!

Mārtiņš Rozenbergs – “Topi Vesels” nometņu “veterāns”
Foto: sportoriga.lv

Mārtiņš Rozenbergs – treneris, kas neapstājas sevis pilnveidošanā

 

“Jau agrā bērnībā atceros kā tētis no rītiem skrēja krosus un vingroja (tobrīd piespiedu kārtā dažreiz nācās sportot ar viņu). Tad sāku apmeklēt basketbola pulciņus un, pašam nemanot, treniņi kļuva par neatņemamu manas ikdienas sastāvdaļu.”

 

2014. gadā Mārtiņš absolvēja LSPA, kur ieguva maģistra grādu sporta zinātnē kvalifikācijā "fiziskās sagatavotības vecākais treneris". Kopš tā laika Mārtiņš aktīvi iesaistās dažādās ar sportu saistītās aktivitātēs- gan kā treneris, gan kā izzināt alkstošs cilvēks, papildinot savu trenera talantu ar zināšanām dažādos kursos, kvalifikācijas celšanas semināros, kā arī iedvesmojoties no dažādām sporta disciplīnām un fitnesa aktivitātēm, lai dažādotu savas treniņu programmas. Mārtiņš ieguvis TRX insturktora un NTC (Nike training club) trenera sertifikātus.

 

“Jo vairāk mācos, jo vairāk saprotu, ka sporta zinātne ir sarežģīta, dziļa un līdz galam vēl neizprasta un ka iepriekš zināmās lietas ir tikai maza kripatiņa no tā, ko vēl ir iespējams izzināt.”

 

Savā prakses laikā kā treneris strādājis gan ar jauniešiem (U-16 Latvijas basketbola izlase, DSN basketbolisti), gan pieaugušajiem, vadot gan grupu, gan individuālos treniņus.

 

Kopumā Mārtiņam ir 7 gadu pieredze trenējot gan sportistus, gan aktīva dzīvesveida piekritējus. Viņš ir arī viens no strauji augošās komandas KSMR Fitness dibinātājiem, regulāri vadot treniņus Rīgā, pierīgā un drīzumā jau teju visā Latvijā- nedēļā sasniedzot 28 treniņus dažādos reģionos!!! KSMR Fitness treniņos Mārtiņš specializējas spēka un dziļās muskulatūras nostiprināšanā.

 

 

“Liela motivācija ir tā, kad Tu redzi, kā Tavs klients/sportists progresē un ir laimīgs par sasniegto rezultātu! Tas ir tas, kas dod impulsu turpināt, jo abpusēji pozitīvas emocijas un izaugsme ir tas, kas rada gandarījumu manā darbā.”

 

Mārtiņa personība

 

Ne par velti Mārtiņš atkārtoti ir “Topi Vesels” nometnē (“Veselības un Fitnesa” nometne, 20. - 23.jūlijs) kā galvenais treneris. Ar Mārtiņu ir viegli komunicēt, jo kā cilvēks viņš ir ļoti patiess, vienkāršs un atklāts. Kaut gan atklātība ne vienmēr tiek uzskatīta kā komunikācijai “viegla” īpašība, tā rada iemeslu, lai cilvēkam uzticētos. Tā kā Mārtiņam varu uzticēties, zinu, ka netikšu pievilta un man līdzās būs palīgs, kas padarīs nometni par labāko, kāda iespējama! :)

 

Mārtiņam piemīt atbildības sajūta pret pienākumiem, tieši tāpēc ar viņu ir patīkami sadarboties. Nometnes laikā pirtiņa vienmēr būs laikā sakurināta, brīvajos brīžos un vakaros tiks izdomātas aktivitātes jautrībai un laika aizpildīšanai un treniņos vienmēr pilna uzmanība tiks vērsta uz precīzu un pareizu vingrinājumu izpildi KATRAM dalībniekam.

 

 

Mārtiņš ir nosvērts, sirsnīgs, izpalīdzīgs un mērķtiecīgs cilvēks un mūsu nometnēs ar šīm īpašībām viņš lieliski iekļaujas kā daļa “Topi Vesels” komandas.

 

 

Mārtiņš par sportu un sportošanu

 

“Sports man nozīmē ļoti daudz, tas ir mans dzīvesveids. Tagad, ja nav sanācis veltīt laiku sportam, ir tāda sajūta, it kā es būtu grēkojis, darījis sev pāri. Nekas nevar atsvērt sajūtu, kas rodas pēc laba treniņa- enerģijas pieplūdums, dzīvība organismā un labs noskaņojums. Sajūta, ko es vēlos saņemt katru dienu, tāpēc IR jāsporto!”

 

Arī Mārtiņa moto “veselā miesā vesels gars!”, ko nereti dzirdam arī treniņu laikā nometnēs, kalpo par atgādinājumu tam, ka ir jāsporto, lai būtu vesels, dzīvespriecīgs un laimīgs! Iesācējiem Mārtiņš atgādina, ka ir “svarīgi sevi pārlieku nepārslogot, bet saņemt prieku un patīkamas sajūtas no pirmajiem treniņiem un tad pakāpeniski pieradināt organismu pie mazliet lielākām slodzēm. Vajadzīga neliela pacietība un jau pēc divu līdz trīs nedēļu (regulāriem un pareiziem treniņiem) pašsajūta būtiski uzlabosies. Starp citu, labā pašsajūta pēc treniņa ir lieliska motivācija trenēties vēl!”

 

 

 

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB